Trwa ładowanie...

Na Mokotowie powstaje szkółka piłkarska!

"Im wcześniej zaczniecie trenować z dobrymi trenerami, tym szybciej osiągniecie dobrą piłkarską klasę" - zapewnia Zbigniew Boniek

Na Mokotowie powstaje szkółka piłkarska!
d2yn1wo
d2yn1wo

Polski Związek Piłki Nożnej przy współpracy Z Urzędem Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy rozpoczyna nowatorski projekt wzorcowej akademii piłkarskiej dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 11 lat pod nazwą „Akademia Młodych Orłów”. Dzieciaki serdecznie zaprasza osobiście Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Akademia Młodych Orłów daje możliwość otrzymania nieodpłatnego szkolenia piłkarskiego na najwyższym poziomie, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, w trzech kategoriach wiekowych: 6-7 lat (U-7), 8-9 lat (U-9) oraz 10-11 lat (U-11). – Pamiętajcie – mówi Zbigniew Boniek. – Im wcześniej zaczniecie trenować z dobrymi trenerami, tym szybciej osiągniecie dobrą piłkarską klasę. Najważniejsze nie są struktury, nie skomplikowane programy, tylko granie, granie i jeszcze raz granie! – zapewnia prezes PZPN na stronach Związku.

Zajęcia szkoleniowe odbywać się będą dwa razy w tygodniu w grupach 16-osobowych z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury boiska „Orlik” w Warszawie przy ul. Kazimierzowskiej 60 (Dzielnica Mokotów), w oparciu o autorski program szkolenia dzieci i młodzieży opracowany przez Departament Szkolenia i Komisję Techniczną PZPN. Nabór do Akademii Młodych Orłów w postaci testów sprawności fizycznej i piłkarskiej przeprowadzą trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski. Zorganizowany zostanie w dniach 26-27 kwietnia 2014 w Warszawie na terenie boiska „Orlik” przy ul. Kazimierzowskiej 60 w następujących godzinach:

26 kwietnia 2014 (sobota)
9:00 – rejestracja i testy dla kategorii wiekowej U-11, czyli roczników 2003-2004;
12:00 – rejestracja i testy dla kategorii wiekowej U-7, czyli roczników 2007-2008.
27 kwietnia 2014 (niedziela)
9:00 – rejestracja i testy dla kategorii wiekowej U-9, czyli roczników 2005-2006;

d2yn1wo

Każda osoba chętna do wzięcia udziału w testach musi przedstawić organizatorowi wypełniony i podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego formularz rejestracyjny oraz posiadać strój i obuwie sportowe/piłkarskie pod rygorem niedopuszczenia do testów. Formularz znjadziecie TUTAJ (PDF).

d2yn1wo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yn1wo