Trwa ładowanie...
d2726e9

Na Ochocie ktoś oblał przechodniów nieznaną substancją

Trzy takie przypadki odnotowano 17 listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Ochocie ktoś oblał przechodniów nieznaną substancją
d2726e9

Policja poszukuje osoby, która ma związek z oblaniem przypadkowych przechodniów przy ulicach: Grójeckiej i Szczęśliwickiej. Troje pokrzywdzonych musiało zostać odwiezionych do szpitala. Już na miejscu okazało się, że szczęśliwie obrażenia nie są duże i wkrótce zostali wypisani do domów. Służby badają jeszcze, jakiego rodzaju ciecz była użyta do tego ataku.

- Na szczęście nie była to substancja zagrażająca życiu i zdrowiu pokrzywdzonych. Funkcjonariusze przesłuchują świadków i badają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia po to, by jak najszybciej ująć sprawcę - powiedziała WawaLove.pl podkom. Edyta Wisowska, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III. - Do mieszkańców dzielnicy apelujemy jednak o czujność oraz zachowanie rutynowych środków ostrożności - dodaje Wisowska.

Warto podkreślić, że dwa zdarzenia miały miejsce około godz. 14.00, natomiast kolejne trzy godziny później. Do czasu ujęcia sprawcy warto zwracać szczególną uwagę na podejrzanie zachowujące się osoby i każdy taki przypadek zgłaszać policji . Z kolei funkcjonariusze zapewniają, że złapanie autora tych ataków jest wyłącznie kwestią czasu.

d2726e9

Przeczytajcie też: Łatwiejsze przejście przez ulicę Rzymowskiego. "Udogodnienia dla niepełnosprawnych"

d2726e9

Podziel się opinią

Share
d2726e9
d2726e9