Trwa ładowanie...

Na Ochocie ktoś oblał przechodniów nieznaną substancją

Trzy takie przypadki odnotowano 17 listopada.

Na Ochocie ktoś oblał przechodniów nieznaną substancją
dfpu6ut
dfpu6ut

Policja poszukuje osoby, która ma związek z oblaniem przypadkowych przechodniów przy ulicach: Grójeckiej i Szczęśliwickiej. Troje pokrzywdzonych musiało zostać odwiezionych do szpitala. Już na miejscu okazało się, że szczęśliwie obrażenia nie są duże i wkrótce zostali wypisani do domów. Służby badają jeszcze, jakiego rodzaju ciecz była użyta do tego ataku.

- Na szczęście nie była to substancja zagrażająca życiu i zdrowiu pokrzywdzonych. Funkcjonariusze przesłuchują świadków i badają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia po to, by jak najszybciej ująć sprawcę - powiedziała WawaLove.pl podkom. Edyta Wisowska, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III. - Do mieszkańców dzielnicy apelujemy jednak o czujność oraz zachowanie rutynowych środków ostrożności - dodaje Wisowska.

Warto podkreślić, że dwa zdarzenia miały miejsce około godz. 14.00, natomiast kolejne trzy godziny później. Do czasu ujęcia sprawcy warto zwracać szczególną uwagę na podejrzanie zachowujące się osoby i każdy taki przypadek zgłaszać policji . Z kolei funkcjonariusze zapewniają, że złapanie autora tych ataków jest wyłącznie kwestią czasu.

dfpu6ut
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfpu6ut