Trwa ładowanie...

Na Targówku doszło do śmiertelnego potrącenia. "Kierowca uciekł z miejsca wypadku"

Zginęła kobieta przechodząca na drugą stronę jezdni.

Na Targówku doszło do śmiertelnego potrącenia. "Kierowca uciekł z miejsca wypadku"
d4grck4
d4grck4

Przed godziną 16.00 na skrzyżowaniu Malborskiej oraz św. Wincentego miało miejsce tragiczne w skutkach zdarzenie. Kierowca auta osobowego potrącił kobietę, która niestety nie przeżyła. Podczas gdy przechodziła przez jezdnię, uderzyła w nią mknąca osobówka. Świadkowie wypadku twierdzą, że auto jechało z dużą prędkością a siła uderzenia była ogromna.

- Na miejscu nadal trwają czynności funkcjonariuszy, które odbywają się pod nadzorem prokuratora. Kierowcy poruszający się w tym rejonie powinni być przygotowani na utrudnienia - mówi WawaLove.pl podkom. Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Utrudnienia w rejonie skrzyżowania ulic św. Wincentego i Malborskiej

— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa)

Wiadomo, że policjanci ustalają personalia kierowcy i ze względu na dobro postępowania nie chcą udzielać bardziej szczegółowych informacji. Czasowe zmiany w okolicach skrzyżowania ulic św. Wincentego i Malborskiej dotyczą też pasażerów komunikacji miejskiej. ZTM przekazał, że autobusy linii: E-7, 112, 126, 527, 732 są kierowane na trasy objazdowe: od skrzyżowania ul. Głębocka/Malborska/Św. Wincentego: Malborska - Kondratowicza i dalej do własnych tras.

d4grck4
d4grck4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4grck4