Trwa ładowanie...

Na warszawskie ulice wyjedzie Gronkobus!

Ma jeździć trasą największych błędów i porażek Hanny Gronkiewicz-Waltz

Share
Na warszawskie ulice wyjedzie Gronkobus!
d2lcp0m

Coraz bliżej do referendum, coraz więcej inicjatyw przeciwników i zwolenników obecnej prezydent. Tym razem opozycja wymyśliła, by na warszawskich ulicach pojawił się Gronkobus - czytamy na stronach RDC. Jest to inicjatywa posła Przemysława Wiplera na plany stołecznego ratusza - prezydent tuż po ogłoszeniu terminu referendum zapowiedziała szereg akcji informacyjnych, które mają zniechęcić warszawiaków, do głosowania za jej odwołaniem.

Gronkobus wyjedzie w ostatnim tygodniu września lub drugim tygodniu października. Jak wyjaśniał poseł Wipler w RDC, będzie jeździł trasą największych błędów i porażek Hanny Gronkiewicz-Waltz . - Ten bus to będzie miś na miarę naszych czasów. To będzie taki autobus na miarę prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz. – mówił poseł.

d2lcp0m

Pojazd będzie jeździł po tych miejscach, w których nie udało się nic zmienić lub tych, które kosztowały zbyt wiele. Gronkobus - według opozycji - ma spełniać również inną rolę: ma namawiać warszawiaków do udziału w referendum.

Swój przejazd po stolicy bus rozpocznie od symbolicznego skasowania przez organizatorów biletu miejskiego po starej cenie – sprzed ostatniej podwyżki.

Jak myślicie: jakie będą najważniejsze punkty na mapie przejazdu Gronkobusa? A może to chybiona inicjatywa?

d2lcp0m

Podziel się opinią

Share
d2lcp0m
d2lcp0m