Na Woli w jednym z mieszkań doszło do eksplozji. Mężczyzna usłyszał zarzuty

W piątek przy ulicy Okopowej w mieszkaniu doszło do wybuchu, w którym znaleziono tzw. prekursory materiałów wybuchowych. 53-latek został tymczasowo aresztowany i usłyszał zarzuty za posiadanie niebezpieczniejszych substancji. Grozi mu osiem lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Woli w jednym z mieszkań doszło do eksplozji. Mężczyzna usłyszał zarzuty
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
WP

Jak podaje Polsat News z komunikatu PAP prokurator przedstawił 53-latkowi zarzuty z artykułu 171 paragraf 1 kodeksu karnego, który mówi o odpowiedzialności za posiadanie bez wymaganego zezwolenia materiałów, które mogą sprowadzić niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo mienia o wielkich rozmiarach. - Za co grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat - poinformowała prok. Izabela Dołgań-Szymańska z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Dodaje, że 53-latek częściowo przyznał się do winy.

O wybuchu policjanci zostali poinformowani przed godziną trzecią w nocy. Z ogniem walczyło osiem zastępów straży pożarnej, a akcja trwała ponad 3 godziny.

Policja podczas gaszenia pożaru zatrzymała jedną osobę, która znajdowała się w miejscu wybuchu. Później okazało się, że była to 19-letnia córka podejrzanego. Kobieta została przesłuchana w charakterze świadka.

WP

PRZECZYTAJ TEŻ: Nastolatek ukradł cukierki, potem z nożem nakłaniał do ich kupna

Zobacz wideo: Kłótnia kierowcy z pasażerem w autobusie warszawskiej komunikacji miejskiej

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

WP
Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP