Trwa ładowanie...

Nabór do drużyny Warsaw Hellcats Roller Girls! [WIDEO]

Masz ochotę na Roller Derby? Ta propozycja jest dla Ciebie!

Share
Nabór do drużyny Warsaw Hellcats Roller Girls! [WIDEO]
d1x814f

Roller derby to połączenie wrestlingu, futbolu amerykańskiego i jazdy na wrotkach. W Ameryce nawet najmniejsze miasteczko ma przynajmniej dwie drużyny roller derby. Drużyny Roller Derby w całej Polsce wyrastają jak grzyby po deszczu. Stołeczna drużyna Warsaw Hellcats Roller Girls właśnie ogłosiła nabór dla osób z Warszawy i okolic!

Kilka dni temu drużyna ogłosiła:

d1x814f

Drogie Panie ALE i Panowie! Szukamy Was!
Dajcie się pochłonąć ognistemu Roller Derby! Zapraszamy wszystkie odważne (i te mniej) dusze, macie szansę stać się zawodniczkami naszej Kociej drużyny! Ale nie tylko! Poszukujemy również sędziów, którzy władać będą potężnymi siłami podczas rozgrywek (np zsyłaniem zawodniczek do lochów za popełnione zbrodnie na torze). Tu płeć nie gra roli - sędzią może zostać każdy.

Jakie są wymagania? Jeśli jesteś pełnoletnia/pełnoletni, jeździsz na rolkach lub wrotkach i nie boisz się siniaków, lubisz pracę zespołową i szukasz nowego wyzwania, ta propozycja jest dla Ciebie!

Zainteresowanie osoby powinny napisać na adres warsaw.hellcats@gmail.com, lub skontaktować się za pośrednictwem facebooka Hellcats Roller Girls .

d1x814f

Podziel się opinią

Share
d1x814f
d1x814f