Trwa ładowanie...

Nabór do grupy warszawskich Cheerleaderek!

Poszukiwane są uzdolnione tanecznie, komunikatywne, pracowite, a przede wszystkim uśmiechnięte dziewczyny w wieku 18-30 lat

Nabór do grupy warszawskich Cheerleaderek!
d339qz7
d339qz7

Założona w 2001 r., grupa HASAO Show Dance & Cheerleaders jako pierwsza formacja cheerleaders wystąpiła na meczach reprezentacji Polski w piłce nożnej. Grupa towarzyszy piłkarskim rozgrywkom Legii Warszawa, była pierwszym zespołem cheerleaders związanym z Warsaw Eagles American Football. Można było je zobaczyć m.in. podczas pierwszego w historii meczu rozgrywanego przez reprezentację Polski w futbolu amerykańskim na Stadionie Narodowym.

W dniach: 26 stycznia i 2 lutego 2014 roku, o godzinie 19.00 w warszawskiej hali OSiR „Koło”, przy ulicy Obozowej 60, odbędzie się casting do grupy. W naborze udział będą mogły wziąć dziewczęta, w wieku od 18 do 30 lat, posiadające już doświadczenie taneczne. Uczestniczki zaprezentują swoje umiejętności taneczne, akrobatyczne i gimnastyczne. Tancerki, które przejdą nabór dołączą do grupy pokazowej. W castingu mogą wziąć udział dziewczęta w wieku od 18 do 30 lat. Warunkiem koniecznym jest doświadczenie taneczne. Tancerki, które zakwalifikują się, dołączą do najbardziej prestiżowej grupy pokazowej – HASAO Platinum.

- Szukamy uzdolnionych tanecznie, komunikatywnych, uśmiechniętych, ale i bardzo pracowitych tancerek. - mówi założycielka grupy, Joannę Jaroszewicz. - Tańczenie przy dużych imprezach wymaga nieprzeciętnej żywiołowości, dynamiki, komunikatywności i odporności na stres. Nasze oczekiwania są duże - dostosowane do standardów, którymi się kierujemy na co dzień. W zamian za ciężką pracę i zaangażowanie, oferujemy tancerkom wspaniały warsztat taneczny, liczne występy na imprezach medialnych, i niezapomniane przeżycia.

d339qz7

Taki rodzaj tańca stawia przed uczestniczkami castingu możliwość wszechstronnego rozwoju. Grupa prezentuje choreografie zarówno sportowe – wykonywane do dynamicznej muzyki z wykorzystywaniem pomponów, oparte na cheer dance z wykorzystywaniem akrobatyki (piramidy) elementów gimnastycznych (przejścia, przerzuty, wymachy, szpagaty), jak i tematyczne show dance – łączące różnorodne nowoczesne formy taneczne, takie jak: Broadway, modern, funky jazz, taniec towarzyski oraz inne style wykonywane z wykorzystaniem przeróżnych rekwizytów.

Zarówno menadżerka jak i tancerki liczą na duże zainteresowanie castingiem. Jak podkreślają, jest to szczególnie ważne teraz - mają w planach duże i prestiżowe projekty, wymagające silnego oraz zgranego składu.

Casting odbędzie się dniach: 26 stycznia i 2 lutego 2014 roku, o godzinie 19.00 w warszawskiej hali OSiR „Koło”, przy ulicy Obozowej 60

d339qz7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d339qz7