Trwa ładowanie...

Naćpał się heroiną i wsiadł za kółko

W majtkach schował zawiniątka z amfetaminą i heroiną

Share
Naćpał się heroiną i wsiadł za kółko
d3ztxz6

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Tuż przed godziną 21:00 stołeczni policjanci zauważyli zaparkowanego na ulicy Białostockiej fiata cinquecento. Postanowili przyjrzeć się mężczyźnie, który kręcił się koło auta. Zachowywał się wyjątkowo nerwowo: wciąż rozglądał się, wsiadał i wysiadał z auta. Po 15 minutach z pobliskiego bloku wyszedł drugi mężczyzna i zbliżył się do auta. Zatrzymał się, ale po chwili odszedł nie nawiązując kontaktu z kierowcą. Po chwili fiat ruszył Targową.

Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego fiatem. Auto zostało zatrzymane na Armii Ludowej. Kierowca nie miał przy sobie żadnych dokumentów - ani tożsamości, ani prawa jazdy. Mężczyzna trzymał w ręku małe zawiniątko z folii aluminiowej. Jak się okazało była to heroina.

Podczas kontroli odzieży policjanci znaleźli w majtkach Daniela O. dwa zawiniątka z poporcjowaną heroiną i amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komendy przy ulicy Wilczej. Juz na miejscu wyznał, że narkotyki kupił i zanim wsiadł za kierownicę zażył heroinę. Policjanci zawieźli mężczyznę na badania do szpitala, by potwierdzić zawartość narkotyków w organizmie.

30-latek noc spędził w izbie zatrzymań. Na drugi dzień postawiono mu zarzut kierowania pod wpływem narkotyków oraz posiadania środków odurzających. Mężczyzna odpowie też za jazdę bez uprawnień, które stracił w 2005 roku, po tym jak został zatrzymany za jazdę po alkoholu.

d3ztxz6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ztxz6