Trwa ładowanie...
d495jgv
wisła warszawa

Nad Wisłą powstanie pawilon edukacyjny

Każdy może wziąć udział w planowaniu wyposażenia oraz programu działania pawilonu - będą konsultacje i warsztaty
Share
Nad Wisłą powstanie pawilon edukacyjny
d495jgv

Jeśli lubicie spędzać czas nad rzeką, to weźcie udział w akcji "wpłyń na Wisłę" - czyli wpłyń na to, co się będzie nad nią działo - zaplanujcie program działania pawilonu edukacyjnego nad Wisłą, dzięki któremu mieszkańcy Warszawy będą mogli rozwijać swoją wiedzę na temat ptaków zamieszkujących brzegi Wisły oraz samej rzeki.

Ośrodek ma powstać na prawym brzegu Wisły na terenie dzielnicy Praga Północ (rejon Golędzinowa, w okolicach Mostu Gdańskiego).

Zaplanujcie wyposażenie oraz program działania pawilonu! W tym celu odbedą się spotkania, podczas których będzie można zastanowić się wspólnie nad następującymi kwestiami:

  • Jakie formy zajęć będą najbardziej atrakcyjne dla dzieci, a jakie dla dorosłych?
  • Jakie tematy zajęć będą interesujące (w ramach tematyki ptasio-wiślanej)?
  • Jakie wyposażenie będzie potrzebne, aby realizować te działania?
  • Jak pawilon powinien być udostępniany odwiedzającym i w jakich terminach powinien być otwarty?
d495jgv

Spotkanie warsztatowe: *18 września (środa), w godz. 17.30-19.30, *w sali edukacyjnej warszawskiego ZOO, ul. Ratuszowa 1/3 (budynek administracji ZOO, na lewo od bramy głównej, nie wchodzimy na teren ogrodu). WIECEJ ****

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września 2013 r. na adres * konsultacje@um.warszawa.pl*.

Można też przekazać swoje pomysły nt. pawilonu drogą mailową na adres * konsultacje@um.warszawa.pl. *Konsultacje w tej sprawie trwają do 30 września 2013 r.

Zgłoszone pomysły i propozycje zostaną przeanalizowane przez ekspertów pod kątem bezpieczeństwa przeciwpowodziowego, a także możliwości realizacyjnych – skonsultowane z instytucjami i organizacjami odpowiedzialnymi za zarządzanie brzegami Wisły. Po tej ocenie uwagi zebrane podczas konsultacji zostaną włączone w formie wytycznych do projektu budowy pawilonu, która rozpocznie się pod koniec 2014 r.

d495jgv

Podziel się opinią

Share
d495jgv
d495jgv