Trwa ładowanie...
hotel
Luiza Poreda
19-10-2012 10:47

Nagroda w kategorii "hotel miejski"

Sofitel Warsaw Victoria wyróżniony przez HolidayCheck nagrodą Quality Selection 2012

Nagroda w kategorii "hotel miejski"
d41qf0r
d41qf0r

Sofitel Warsaw Victoria został wyróżniony przez HolidayCheck nagrodą Quality Selection 2012. Po raz pierwszy w Polsce dyplomy trafiły do obiektów w kategoriach: hotele miejskie, nad morzem, nad jeziorami i wśród lasów oraz w górach. Nagrody otrzymały hotele, którym użytkownicy portalu HolidayCheck przyznali co najmniej 5 punktów w 6-stopniowej skali.

Dzięki wysokim ocenom gości, Sofitel Warsaw Victoria dostał wyróżnienie w kategorii „Hotel miejski” i znalazł się w gronie obiektów rekomendowanych przez portal HolidayCheck. HolidayCheck jest największym niezależnym europejskim medium opiniotwórczym dotyczącym podróży, odnotowującym ponad 23 milionów wizyt miesięcznie. Międzynarodowa platforma dostępna jest w 10 językach i ma w swoich zbiorach ponad 8 milionów prawdziwych opinii gości, wzbogaconych zdjęciami oraz filmami.

......................................................................................................................................................................

Sofitel to francuska marka wśród hoteli luksusowych, reprezentowana przez 120 obiektów na 5 kontynentach w niemal 40 krajach świata (ponad 30 000 pokoi).

d41qf0r

ul. Królewska 11, Warszawa

d41qf0r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41qf0r