Trwa ładowanie...

Nagrody dla KSP za walkę z piractwem!

Piraci - strzeżcie się! Warszawska policja najskuteczniejsza w Polsce!

Nagrody dla KSP za walkę z piractwem!
d3udrdp
d3udrdp

Koalicja Antypiracka już po raz 15 nagrodziła najbardziej zasłużone w walce z piractwem jednostki Policji - czytamy na stronie KSP. Nagrodę "Złotej Blachy" otrzymały jednostki, które na co dzień walczą z przestępczością gospodarczą, zatrzymują tych, którzy zajmują piractwem komputerowym, filmowym i fonograficznym.

Już czwarty raz nagrodę otrzymali funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji, którzy dzięki swojemu konsekwentnemu i profesjonalnemu działaniu, ustalają i ujawniają użytkowników umieszczających bezprawnie fonogramy i wideogramy w serwisach hostingowych.

Jak czytamy na stronach policji - aby ujawnić ten proceder, nierzadko potrzeba wielu miesięcy mozolnej pracy, opartej w dużej mierze na przeszukiwaniu Internetu, bo dziś z piractwem mamy do czynienia przede wszystkim w sieci.
Przestępstwa przeciwko własności intelektualnej dokonywane przez firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą nie należą do łatwych w wykryciu. Tym większe uznanie należy się funkcjonariuszom, którzy wzorowo wykonując czynności operacyjno – rozpoznawcze, osiągają godne podziwu rezultaty.

Koalicja Antypiracka prowadzi szereg kampanii społecznych, w których informuje, że pobieranie z Internetu materiałów będących zastrzeżoną prawnie własnością intelektualną jest przestępstwem. Jednak równoważność ściągania plików z Internetu z popełnieniem przestępstwa nie jest oczywista.

d3udrdp

Pytanie do Was: spotkaliście się już z problemami z policją ze względu na pirackie materiały?

d3udrdp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3udrdp