Trwa ładowanie...

Najlepsze miejsca na P+R dla kierowców z pasażerami

Stanowiska postojowe „2+” na parkingach „Parkuj i Jedź” to specjalne miejsca przeznaczone dla kierowców podróżujących z co najmniej jednym pasażerem.

Share
Najlepsze miejsca na P+R dla kierowców z pasażerami
d2m3d8g

Zamiast powietrza w samochodzie zdecydowanie lepiej wozić pasażerów. Jeżeli nieprzekonanych nie przekonują argumenty ekonomiczne i ekologiczne, to mamy kolejny: na parkingach P+R, dla tych którzy nie podróżują sami, zostaną wydzielone specjalne, wygodne miejsca „2+”.

Stanowiska postojowe „2+” na parkingach „Parkuj i Jedź” to specjalne miejsca przeznaczone dla kierowców podróżujących z co najmniej jednym pasażerem. Na początek zostanie wydzielonych po pięć takich stanowisk na parkingach P+R Anin, Wawer i Ursus Niedźwiadek. Miejsca te będą znajdowały się blisko wyjścia z parkingu, co będzie dodatkową korzyścią. Za kilka dni rozpocznie się malowanie oznaczeń „2+”.

Zarząd Transportu Miejskiego chce w ten sposób zachęcać do wspólnych podróży do parkingów Parkuj i Jedź. Korzyści z takiego wykorzystania samochodu jest sporo: oszczędności, ograniczenie emisji spalin czy mniejszy tłok na ulicach i parkingach. Już dziś warto zaprosić do swojego samochodu rodzinę, sąsiadów czy znajomych i wspólnie dojechać do komunikacji miejskiej.

Za malowanie i ustawienie tabliczek informacyjnych odpowiada firma SignSystem. Umowa z firmą została zawarta 15 września.

d2m3d8g

Źródło: (ZTM)

d2m3d8g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m3d8g
d2m3d8g