Trwa ładowanie...

NAJPIERW POBIJ MISTRZA, A POTEM CZAS NA RELAKS...

1 lipca kilkuset śmiałków po raz 3 będzie mogło zmierzyć się w tej niezwykłej konkurencji upamiętniającej wyczyn Ryszarda Ochódzkiego z filmu „Miś” S. Barei.

NAJPIERW POBIJ MISTRZA, A POTEM CZAS NA RELAKS...
d1ceb5i
d1ceb5i

To już ostatnie dni zapisów na 3 edycję Biegu Tyma, imprezy sportowej, podczas której zawodnicy wbiegają na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 1 lipca kilkuset śmiałków po raz 3 będzie mogło zmierzyć się w tej niezwykłej konkurencji upamiętniającej wyczyn Ryszarda Ochódzkiego z filmu „Miś” S. Barei.

Poprzednie edycje Biegu spotkały się z dużym zainteresowaniem. Wzięło w nich udział ponad 700 biegaczy, także czołówka polskiego towerrunningu oraz miłośnicy tej jednej z najsłynniejszych polskich komedii.

#Pobij mistrza

Wyzwania jakie tego dnia będą czekały na uczestników Biegu, tj. 30 pięter Pałacu, 800 stopni o zmiennej wysokości i kręta droga na sam szczyt, skutecznie zweryfikują ich przygotowanie. Poza pokonaniem dystansu w jak najkrótszym czasie i własnych słabości, zawodnicy zmierzą się także z rekordem ustanowionym przez Mistrza Świata w Towerrunningu z 2015 r. – Piotra Łobodzińskiego. Wystartuje on jako pierwszy, a jego starterem będzie sam Stanisław Tym.

Nagrody

Główną nagrodą jest Puchar Prezydenta miasta stołecznego Warszawy, a cała impreza odbywa się także pod honorowym Patronatem Prezydenta m. st. Warszawy - Hanny Gronkiewicz - Waltz.

d1ceb5i

Nagrody przewidziano nie tylko dla najlepszych. Oprócz zwycięzców (3 pierwszych zawodników w kategorii mężczyzn oraz kobiet) planujemy także wyróżnić zdobywcę 62 miejsca, które w tym roku będzie miejscem specjalnym, z okazji kolejnych urodzin wiecznie młodego Pałacu Kultury. Wyróżniony zostanie także najstarszy zawodnik.

Atrakcje Biegu

Dodatkową atrakcją Biegu będzie start służb mundurowych i ratownictwa, rywalizujących w oddzielnej kategorii. Clou imprezy będzie możliwość spotkania się ze jego patronem - Stanisławem Tymem, zdobycie jego książki z autografem, a także uściśnięcie dłoni aktora, który jako filmowy Ryszard Ochódzki pokonał tę samą trasę 37 lat temu, spiesząc z listem dla ministra.
Zrobimy także wspólne pamiątkowe zdjęcie z panem Stanisławem Tymem. Podczas Biegu będziemy przyglądać się pokazom ćwiczeń ratownictwa wysokościowego Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 7 w Warszawie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Regeneracja

Na uczestników po zakończonym biegu będzie czekała strefa regeneracji GREEN COFFEE NERO, a w niej lemoniady i mrożone herbaty przygotowywane na miejscu na bazie świeżo wyciskanych soków i bez konserwantów.

Zadbaliśmy także o właściwą odbudowę tkanki mięśniowej zawodników po wysiłku. Na 2 stoiskach z masażem, przygotowanych przez Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie, będzie można skorzystać z regeneracyjnego masażu.

d1ceb5i

Dodatkowo na stoisku 1Gym kineoterapeuta i dyplomowany specjalista Active Isolated Stretching - Kaleem Khan, poprowadzi dla chętnych zawodników sesje terapeutyczne.

Tradycyjnie już sobotni upał złagodzi nam Warszawska Kranówka” od Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie SA.

Edukacja dla najmłodszych

Rodziny, które przyjdą wspierać swoich zawodników będą mogły skorzystać z atrakcji stoiska edukacyjnego Straży Miejskiej z krzyżówkami, rebusami, kolorowankami i konkursami. W ten sposób najmłodsi kibice będą przyswajać podstawowe zasady bezpieczeństwa.

d1ceb5i

Impreza odbędzie się w sobotę, 1lipca w godz. 10.00–16.00. Rejestracji w biegu można dokonywać do ostatniego dnia.
Do czwartku do godz. 23.00 online pod linkiem: https://b4sportonline.pl/Bieg_Tyma/zapisy_na_biegu_im_stanislawa_tyma_o_puchar_prezydenta_miasta_st_warszawy a w piątek i sobotę (w dniu zawodów), w biurze zawodów znajdującym się w szatni głównej PKiN.

Więcej informacji na: http://pkin.pl/biegtyma/

Kontakt:

Akredytacje dziennikarskie na 3 Bieg im. Stanisława Tyma o Puchar Prezydenta miasta stołecznego Warszawy przyjmuje Ewelina Dudziak - rzecznik prasowy ZPKiN sp. z o.o., ewelina.dudziak@pkin.pl, tel. 605411482

d1ceb5i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ceb5i