Trwa ładowanie...

Napad na bank. Zobaczcie wideo!

Policja poszukuje sprawców zdarzenia. Rozpoznajecie ich?

Napad na bank. Zobaczcie wideo!
d3nes2o
d3nes2o

Do napadu doszło 16 listopada. Około 17.30 w placówce banku przy ul. Wolskiej 87 dwóch mężczyzn zażądało pieniędzy od pracownicy banku. Jeden ze sprawców sterroryzował kobietę przedmiotem przypominającym broń i grożąc jej, zażądał wydania gotówki. Po zdarzeniu obaj sprawcy oddalili się w nieznanym kierunku (zobaczcie wideo poniżej!).

Policjanci pracujący nad sprawą, za zgodą prokuratora udostępnili zdjęcia mężczyzn. Policja prosi o pomoc w tej sprawie.

Rysopisy mężczyzn:
Pierwszy sprawca: wiek około 30 lat, wzrost około 180 cm. Owalna twarz, czarny zarost, ciemne oczy, krępa budowa ciała. Mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę, jasne spodnie i jasne buty, na głowie miał białą czapkę z daszkiem.

Drugi sprawca: wiek około 30 lat, wzrost około175 cm, szczupła budowa ciała. Był ubrany w ciemną kurtkę i ciemne spodnie, na głowie miał białą czapkę z daszkiem

d3nes2o

Policja apeluje do wszystkich osób, którym udało się rozpoznać mężczyzn przedstawionch na zdjęciach o kontakt telefoniczny z wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP nr tel. 0-22-60-365-59 w godz 8.00 - 21.00 od poniedziałku do piątku lub całodobowo na numer alarmowy 997.

d3nes2o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nes2o