Trwa ładowanie...
d2uioq0

Napad na bank. Zobaczcie wideo!

Policja poszukuje sprawców zdarzenia. Rozpoznajecie ich?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Napad na bank. Zobaczcie wideo!
d2uioq0

Do napadu doszło 16 listopada. Około 17.30 w placówce banku przy ul. Wolskiej 87 dwóch mężczyzn zażądało pieniędzy od pracownicy banku. Jeden ze sprawców sterroryzował kobietę przedmiotem przypominającym broń i grożąc jej, zażądał wydania gotówki. Po zdarzeniu obaj sprawcy oddalili się w nieznanym kierunku (zobaczcie wideo poniżej!).

Policjanci pracujący nad sprawą, za zgodą prokuratora udostępnili zdjęcia mężczyzn. Policja prosi o pomoc w tej sprawie.

Rysopisy mężczyzn:
Pierwszy sprawca: wiek około 30 lat, wzrost około 180 cm. Owalna twarz, czarny zarost, ciemne oczy, krępa budowa ciała. Mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę, jasne spodnie i jasne buty, na głowie miał białą czapkę z daszkiem.

d2uioq0

Drugi sprawca: wiek około 30 lat, wzrost około175 cm, szczupła budowa ciała. Był ubrany w ciemną kurtkę i ciemne spodnie, na głowie miał białą czapkę z daszkiem

Policja apeluje do wszystkich osób, którym udało się rozpoznać mężczyzn przedstawionch na zdjęciach o kontakt telefoniczny z wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP nr tel. 0-22-60-365-59 w godz 8.00 - 21.00 od poniedziałku do piątku lub całodobowo na numer alarmowy 997.

d2uioq0

Podziel się opinią

Share
d2uioq0
d2uioq0