Trwa ładowanie...

Napadł grożąc strzykawką

28-letni Bartosz S. nie dał swojej ofierze żadnych szans

Napadł grożąc strzykawką
d2rh91n
d2rh91n

28-letni Bartosz S. groził swojej ofierze strzykawką, a potem ukradł pieniądze. Do wydarzenia doszło wczoraj ok. godziny 21:30 przy ulicy Dąbrowskiego. Przejeżdżający patrol dostrzegł tam dwóch szarpiących się mężczyzn. Jeden z nich wzywał pomocy. Funkcjonariusze zareagowali natychmiast. Mężczyznę, który na ich widok rzucił się do ucieczki zatrzymali po krótkim pościgu.

Policjanci ustalili, że kilka minut wcześniej 28-latek, który wyszedł z metra został zaczepiony przez nieznajomego. Sprawca miał zasłoniętą twarz, a w ręku trzymał strzykawkę z odsłonięta igłą. Zażądał od mężczyzny pieniędzy, grożąc mu jednocześnie użyciem strzykawki.* Kiedy otrzymał gotówkę, zaczął zmuszać pokrzywdzonego do oddania telefonu komórkowego, bijąc go jednocześnie po głowie*. Napastnik trafił w ręce mundurowych.

Bartosz S. został przewieziony do komendy. 28-latek był już wcześniej notowany za różne przestępstwa. Wczoraj usłyszał w prokuraturze zarzut za dokonanie rozboju i został tymczasowo aresztowany przez sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat więzienia.

d2rh91n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rh91n