Trwa ładowanie...

Napadli na przechodnia!

Chcieli zabrać telefon i pieniądze. "Groził pozbawieniem życia"

Napadli na przechodnia!
d3dmepy
d3dmepy

Do zdarzenia doszło w nocy na ulicy Deotymy. Do wracającego sobie spokojnie ze sklepu mężczyzny podeszło dwóch dryblasów. Złapali biedaka za ubranie i grożąc pobiciem żądali oddania telefonu komórkowego i pieniędzy. Pokrzywdzonemu udało się jednak wyrwać napastnikom. Uciekł, a gdy dostrzegł nadjeżdżający radiowóz zatrzymał go i opowiedział funkcjonariuszom o całym zdarzeniu. Policjanci mając rysopis napastników ruszyli za nimi w pościg. Zatrzymali ich dosłownie kilkaset metrów dalej od miejsca zdarzenia.

W czasie interwencji 32-letni Grzegorz K. nie stosował się do wydanych przez policjantów poleceń, szarpał za mundur funkcjonariusza, groził mu także pozbawieniem życia zmuszając w ten sposób policjanta "do odstąpienia od czynności służbowych". Funkcjonariusze natychmiast obezwładnili 32-latka i razem z 30-letnim Przemysławem G. osadzili ich policyjnej celi.*__*

Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty: 30-letni Przemysław G. odpowie za usiłowanie rozboju, natomiast 32-letni Grzegorz K. usłyszał zarzut usiłowanie rozboju działając w okresie recydywy, wywieranie groźbą wpływu na czynności służbowe oraz znieważenie funkcjonariusza. Dzisiaj sąd rozważy wniosek o zastosowanie wobec mężczyzn środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Łobuzom przypominamy, że za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

d3dmepy
d3dmepy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dmepy