Trwa ładowanie...

Narkotyki trzymał w pluszowej zabawce!

50 gramów amfetaminy oraz blisko 20 gramów haszyszu na Mokotowie

Share
Narkotyki trzymał w pluszowej zabawce!
d2tzdk6

Mokotowscy policjanci zatrzymali 25-latka, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mundurowi znaleźli u niego amfetaminę oraz haszysz. - Narkotyki były ukryte w specjalnym sejfie oraz... w pluszowej zabawce - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Policjanci zabezpieczyli narkotyki w mieszkaniu, do którego zostali wezwani na interwencję. Okazało się, że jeden z domowników, w specjalnym sejfie ukrywa zabronione środki. Mundurowi odkryli tam torebkę z białym proszkiem i plastyczną substancją koloru ciemnego. Podczas przeszukania uwagę funkcjonariuszy zwróciły pluszaki, które 25-latek trzymał w pokoju. Po sprawdzeniu ich okazało się, że w jednej z nich znajduje się biały proszek. Pluszak wypełniony był amfetaminą.

d2tzdk6

Mundurowi zatrzymali 25-latka jako osobę podejrzewaną o posiadanie środków odurzających. W komendzie zbadali zabezpieczone substancje. Było to ponad 50 gramów amfetaminy oraz blisko 20 gramów haszyszu. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. W prokuraturze, do której został doprowadzony następnego dnia usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i został objęty policyjnym dozorem.

Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

d2tzdk6

Podziel się opinią

Share
d2tzdk6
d2tzdk6