Narkotykowy biznes w garażu na Ochocie. Podejrzany twierdził, że trzyma tam opony i felgi samochodowe

Grozi mu 10 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Narkotykowy biznes w garażu na Ochocie. Podejrzany twierdził, że trzyma tam opony i felgi samochodowe

Nawet 10 lat więzienia grozi Michałowi K. i Mariuszowi Ł., którzy prowadzili narkotykowy magazyn na warszawskiej Ochocie. W ich garażu policja znalazła**ponad 2 kilogramy marihuany, blisko 900 gramów amfetaminy, kokainę, 241 tabletek MDMA.**

- Policjanci zwalczający na co dzień przestępczość pseudokibiców uzyskali informację, że na terenie Ochoty może znajdować się narkotykowy magazyn. Z ich ustaleń wynikało, że środki odurzające oraz substancje psychotropowe mogą być ukryte w jednym z garaży - informuje stołeczna policja.

Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce i wylegitymowali młodego mężczyznę, który twierdził, że w garażu przetrzymuje opony i felgi samochodowe. Po przeszukaniu policjanci znaleźli przy nim "zawiniątka z roślinnym suszem oraz torebki z białą, zbryloną substancją”, a na terenie garażu środki odurzające, substancje psychotropowe i elektroniczne wagi.

Policjanci przeszukali również mieszkanie Michała K. i jego wspólnika Mariusza Ł., w których znaleźli "roślinny susz oraz białą substancję".

Mężczyźni zostali przewiezieni do ochockiej prokuratury. Obaj są podejrzani o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Michał K. został tymczasowo aresztowany przez sąd, a Mariusza Ł. objęto policyjnym dozorem.

źródło: KSP

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Afera billboardowa. Ratusz bierze pod lupę kampanię PiS w sprawie sądów

Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.