ycipk-3l8cky

Nasz Patronat: 3. Wege Festiwal Foodtruckowy

To ostatnia edycja przed sezonem zimowym!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nasz Patronat: 3. Wege Festiwal Foodtruckowy
ycipk-3l8cky

Zapraszamy na trzeci już, największy w kraju zlot foodtrucków z jedzeniem wegetariańskim. Piękna pogoda zachęca do jesiennego piknikowania wśród kolorowych liści na Saskiej Kępie . Najlepsze bezmięsne burgery, dania obiadowe oraz desery, ostatnia edycja przed sezonem zimowym!

Zobacz też: Nowe miejsce: Kingston Town Patty

Podczas festiwalu będzie można spróbować między innymi pierożków tybetańskich z pary, wegetariańskich hotdogów w wersji japońskiej, curry z nerkowców, naleśników japońskich z wegańską śmietaną, ciast wegańskich od Dolce&Vegan, wegetariańskich burgerów w wielu wersjach, falafli, wegetariańskiej kuchni z Jamajki . Nie zabraknie również takich specjałów jak wegańskie flaki, wegańska paella, wegańskie sajgonki czy chilli sin carne.

ycipk-3l8cky
**Podczas pierwszej i drugiej edycji udało nam się skutecznie wprowadzić do oferty foodtrucków na stałe więcej wege propozycji takich jak śmietana ryżowa, mleko roślinne do [ kawy ]( http://wawalove.pl/Szukaj/kawa ) czy więcej wege opcji w menu codziennym. Udało nam również to, że duża ilość osób nie wege zachęciła się do spróbowania i polubiła burgery bez mięsa. Pracujemy dalej nad odmianą menu street foodu - mówią organizatorzy.**

W strefie* Wege Bazaru* będzie można zakupić wspaniałe produkty do domu - naturalne pieczywo, ekologiczne warzywa, pierogi, miody, hummus, oliwki, przetwory, produkty australijskie, tureckie ( w tym rewelacyjne produkty do przygotowania domowego hummusu).

Dodatkowo będzie można podziwiać i zakupić prace polskich młodych *grafików!*

Zwierzęta podczas festiwalu są mile widziane.

ycipk-3l8cky

* Link do wydarzenia*

Wystawców i foodtrucki, a także grafików zapraszamy do kontaktu na* wegefestiwal@gmail.com.*

Kiedy: 18 października 2014 r. w godz. 11:00-18:00

Gdzie: ul. Saska 78

ycipk-3l8cky

WSTEP WOLNY!

Portal Wawalove.pl jest Patronem Medialnym wydarzenia.

Zobacz też: W każdą sobotę Wege Bazar na Saskiej Kępie!

Podziel się
ycipk-3l8cky
Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3l8cky

ycipk-3l8cky
ycipk-3l8cky