ycipk-o7o1z4

Nasz Patronat: Ciuchowisko vol. 9

Kolejna edycja bezgotówkowej wymiany ubrań
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nasz Patronat: Ciuchowisko vol. 9
ycipk-o7o1z4

To kolejna edycja imprezy , podczas której można wymienić się niepotrzebnymi ciuchami i przedmiotami, albo kupić wyjątkowe rękodzieło. Wawalove.pl jest Patronem Medialnym każdej edycji.

Czytaj również: Park na Powiślu chcą zamienić w imprezownię

Impreza powraca do przestronnego wnętrza mokotowskiego klubu Balsam ( ul. Racławicka 99). Jak zwykle na wymianę można przynieść: ubrania, dodatki, zabawki, książki , cd i wszelakie przedmioty użytkowe.

ycipk-o7o1z4

Na czym polega Ciuchowisko ?

Jest wspólna sterta, na którą kładziemy wszystkie przyniesione rzeczy. W momencie trafienia tam, tracą one właściciela. Jako bezpańskie może przygarnąć je każdy. W zamian ze sterty można zabrać tyle rzeczy ile nam się spodoba. Rzeczy przynosimy czyste, bez dziur. Nie przynosimy bielizny. Wymieniamy się kulturalnie - nie zagarniając dla siebie jak najwięcej.

U wystawców będzie można nabyć oryginalne rękodzieło.

Wszystkie ubrania, które zostaną trafią, do osób potrzebujących.Jeśli znacie jakieś fundacje, które moglibyśmy wspomóc - dajcie znać.

ycipk-o7o1z4

Impreza odbędzie się 5 kwietnia 2014 w klubie Balsam na ul. Racławicka 99 w godzinach od 13:00 do 15:30. Wstęp: 7 zł. Panowie i dzieci do 9 roku życia - wchodzą za darmo!

Więcej informacji - link do wydarzenia

Czytaj również: Nowe miejsce: Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion

Podziel się
ycipk-o7o1z4
ycipk-o7o1z4
ycipk-o7o1z4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-o7o1z4