Trwa ładowanie...

Nasz Patronat: Ciuchowisko vol. 9

Kolejna edycja bezgotówkowej wymiany ubrań

Nasz Patronat: Ciuchowisko vol. 9
d1plinp
d1plinp

To kolejna edycja imprezy , podczas której można wymienić się niepotrzebnymi ciuchami i przedmiotami, albo kupić wyjątkowe rękodzieło. Wawalove.pl jest Patronem Medialnym każdej edycji.

Impreza powraca do przestronnego wnętrza mokotowskiego klubu Balsam ( ul. Racławicka 99). Jak zwykle na wymianę można przynieść: ubrania, dodatki, zabawki, książki , cd i wszelakie przedmioty użytkowe.

Na czym polega Ciuchowisko ?

Jest wspólna sterta, na którą kładziemy wszystkie przyniesione rzeczy. W momencie trafienia tam, tracą one właściciela. Jako bezpańskie może przygarnąć je każdy. W zamian ze sterty można zabrać tyle rzeczy ile nam się spodoba. Rzeczy przynosimy czyste, bez dziur. Nie przynosimy bielizny. Wymieniamy się kulturalnie - nie zagarniając dla siebie jak najwięcej.

d1plinp

U wystawców będzie można nabyć oryginalne rękodzieło.

Wszystkie ubrania, które zostaną trafią, do osób potrzebujących.Jeśli znacie jakieś fundacje, które moglibyśmy wspomóc - dajcie znać.

Impreza odbędzie się 5 kwietnia 2014 w klubie Balsam na ul. Racławicka 99 w godzinach od 13:00 do 15:30. Wstęp: 7 zł. Panowie i dzieci do 9 roku życia - wchodzą za darmo!

d1plinp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1plinp