Trwa ładowanie...
d4fqnum

Nasz Patronat. Koncert - Zaduszkowe Wspominki Jazzowe

"To okazja dla artystów do uczczenia pamięci swoich mistrzów"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nasz Patronat. Koncert - Zaduszkowe Wspominki Jazzowe
d4fqnum

"Chcemy przypomnieć, że muzyka jazzowa zawsze, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie była symbolem wolności i niezależności i choć nękana zakazami, przeszkodami, kłopotami i szlabanami, to jednak w każdej sytuacji potrafiła się odrodzić i nieść ludziom radość i wsparcie w trudnych chwilach" - piszą organizatorzy wydarzenia Zaduszki Jazzowe, które odbędą się w Harendzie już w najbliższą niedzielę. WawaLove.pl patronem medialnym imprezy.

Co usłyszymy? W programie koncert poświęcony nieżyjącym legendom światowego jazzu. Usłyszymy więc muzykę Coltrane'a, Milesa Davisa, Louisa Armstronga, Elli Fitzgerald czy Natalie Cole.

Zagrają: Łukasz Lipski (wokal), Grzegorz Grzyb (perkusja), Marcin Pendowski (bas), Michał Sołtan (gitara) oraz Marcin Kajper na saksofonie tenorowym.

d4fqnum

Zaduszki Jazzowe to okazja dla artystów do uczczenia pamięci swoich mistrzów. Dla miłośników jazzu mogą natomiast stać się one inspiracją do refleksji nad życiem i przemijaniem – przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Zaduszkowe Wspominki Jazzowe odbędą się 30 października, o godz. 20.00 w warszawskim Klubie Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna "Pamiętamy" przygotowana przez artystów związanych z Muzeum Jazzu w Warszawie. Wstęp na imprezę kosztuje 30 zł (ulgowy 25 zł). Strona wydarzenia .

Przeczytajcie też: Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Nad Wisłą powstanie tymczasowy pawilon

d4fqnum

Podziel się opinią

Share

d4fqnum

d4fqnum