Trwa ładowanie...

Naucz się, jak zarządzać przestrzenią kosmiczną!

Nowy, niezwykły kierunek studiów w Szkole Głównej Handlowej

Naucz się, jak zarządzać przestrzenią kosmiczną!
d2dbo2z
d2dbo2z

Nowy i wyjątkowo kosmiczny kierunek studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie - czyli Zarządzanie przestrzenią kosmiczną w nowej gospodarce - to propozycja dla tych, którzy szukają wiedzy na temat komercyjnego wykorzystania przestrzeni kosmicznej. Studia rozpoczną się już jesienią 2014 r.

"Celem rocznych Podyplomowych Studiów jest przekazanie aktualnej wiedzy i umiejętności, które pozwolą absolwentom włączyć się w procesy rozwoju działalności gospodarczej związanej z sektorem kosmicznym i eksploracją przestrzeni kosmicznej dla celów komercyjnych".

Program studiów obejmuje kilka bloków tematycznych, a są to m. in.: polityka kosmiczna i otoczenie sektora kosmicznego, prawne aspekty wykorzystania przestrzeni kosmicznej, gospodarka kosmiczna, aspekty zarządcze w wykorzystaniu przestrzeni kosmicznej. Program obejmuje łącznie 168 godzin zajęć dydaktycznych w formie wykładów, seminariów, konwersatoriów, ćwiczeń interaktywnych w grupach z wykorzystaniem kamery video i urządzeń multimedialnych.

d2dbo2z

Warunkiem ukończenia studiów jest uczestniczenie w zajęciach, zdanie egzaminów oraz napisanie i obrona pracy dyplomowej.

Są jacyś chętni?

Więcej: sgh.waw.pl

d2dbo2z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dbo2z