Trwa ładowanie...

Nauka Tańców Warszawskich. Impreza w klimacie retro

Fascynuje cię życie towarzyskie i kulturalne w przedwojennej Warszawie? Przyjdź na Skwer, zatańcz polkę i walczyka i poczuj ten klimat

Nauka Tańców Warszawskich. Impreza w klimacie retro
d3oplnh
d3oplnh

Fascynuje cię życie towarzyskie i kulturalne w przedwojennej Warszawie? Przyjdź na Skwer, zatańcz polkę i walczyka i poczuj ten klimat.

W starej Warszawie ludzie spotykali się na plenerowych potańcówkach, w teatrzykach ogródkowych i tańczyli m.in. polkę i walczyka. My do tej tradycji chcemy nawiązać i przypomnieć to, co elektryzowało towarzyskie życie miasta - zachęcają organizatorzy wydarzenia, podczas którego zapoznamy się lepiej z tańcami warszawskimi.

Podczas imprezy przy dźwiękach akordeonu nauczyć się będzie można tańczyć skoczną poleczkę czy nastrojowego walczyka. Nadwiślańską potańcówkę urozmaici także śpiewanie przedwojennych szlagierów. Wstęp na imprezę ma każdy, niezależnie od wieku. Ta impreza może być świetną okazją do zapoznania się z kulturalną historią stolicy. Organizatorzy zachęcają aby zaprosić również znajomych z zagranicy, czy spoza Warszawy.

Nauka tańca odbędzie się pod okiem profesjonalnej *choreografki Teatru Pijana Sypialnia - Izabeli Massalskiej.* Jak się przygotować? - Wystarczy wziąć wygodne buty, dobry nastrój i przyjaciół! Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Nie obowiązują również żadne limity wiekowe. To wydarzenie, które cudownie łączy pokolenia. Sami się przekonacie, że po kilkunastu minutach liczyć się będzie tylko dobra zabawa! - mówią organizatorzy.

d3oplnh

Impreza odbędzie się na świeżym powietrzu.
Krakowskie Przedmieście 60A
Poniedziałek 24 listopad, godz. 20.00

Wstęp wolny.

d3oplnh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oplnh