Trwa ładowanie...
d3fl7z7

Nauka Tańców Warszawskich. Impreza w klimacie retro

Fascynuje cię życie towarzyskie i kulturalne w przedwojennej Warszawie? Przyjdź na Skwer, zatańcz polkę i walczyka i poczuj ten klimat
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nauka Tańców Warszawskich. Impreza w klimacie retro
d3fl7z7

Fascynuje cię życie towarzyskie i kulturalne w przedwojennej Warszawie? Przyjdź na Skwer, zatańcz polkę i walczyka i poczuj ten klimat.

W starej Warszawie ludzie spotykali się na plenerowych potańcówkach, w teatrzykach ogródkowych i tańczyli m.in. polkę i walczyka. My do tej tradycji chcemy nawiązać i przypomnieć to, co elektryzowało towarzyskie życie miasta - zachęcają organizatorzy wydarzenia, podczas którego zapoznamy się lepiej z tańcami warszawskimi.

Podczas imprezy przy dźwiękach akordeonu nauczyć się będzie można tańczyć skoczną poleczkę czy nastrojowego walczyka. Nadwiślańską potańcówkę urozmaici także śpiewanie przedwojennych szlagierów. Wstęp na imprezę ma każdy, niezależnie od wieku. Ta impreza może być świetną okazją do zapoznania się z kulturalną historią stolicy. Organizatorzy zachęcają aby zaprosić również znajomych z zagranicy, czy spoza Warszawy.

d3fl7z7

Zobacz też: Warszawa lat 50. [NIESAMOWITE ZDJĘCIA]

Nauka tańca odbędzie się pod okiem profesjonalnej *choreografki Teatru Pijana Sypialnia - Izabeli Massalskiej.* Jak się przygotować? - Wystarczy wziąć wygodne buty, dobry nastrój i przyjaciół! Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Nie obowiązują również żadne limity wiekowe. To wydarzenie, które cudownie łączy pokolenia. Sami się przekonacie, że po kilkunastu minutach liczyć się będzie tylko dobra zabawa! - mówią organizatorzy.

Impreza odbędzie się na świeżym powietrzu.
Krakowskie Przedmieście 60A
Poniedziałek 24 listopad, godz. 20.00
Wstęp wolny.

d3fl7z7

Podziel się opinią

Share
d3fl7z7
d3fl7z7