Trwa ładowanie...

Nibylandia na Ursynowie! Gra miejska i piknik!

Wiesz kim jest Piotruś Pan? Chcesz spotkać piękne syreny? A może wolisz utrzeć nosa Kapitanowi Hakowi? Weź udział w grze miejskiej „Powrót do Nibylandii”

Nibylandia na Ursynowie! Gra miejska i piknik!
d21gaxp
d21gaxp

Nibylandia to miejsce rodem z dziecięcym snów, kraina wiecznego dzieciństwa, marzeń i wyobraźni. To na tej magicznej wyspie mieszkają delikatne wróżki, czarujące syreny i niebezpieczni piraci. Znasz ich? Chcesz poznać? Weź udział w grze miejskiej na Ursynowie, która odbędzie się już 21 września w godzinach od 11.00-17.00. Po grze w parku przy Kopie Cwila odbędzie się Wielki Piknik Rodzinny.

Program pikniku:

Warsztaty artystyczne z malarzem Gregorio Mancino. Dzieci wspólnie z artystą namalują obraz, który zostanie na stałe na Ursynowie.
Bajkowe bańki - pokaz tworzenia ogromnych baniek mydlanych.
Zawody „Było sobie życie"
Zawody „Był sobie człowiek"
Pismo obrazkowe - podczas warsztatu realizowane będą różne gry i zabawy dla dzieci i rodziców z obszaru tak zwanego myślenia wizualnego, czyli metod wykorzystywania grafiki i tekstu do generowania i opracowywania pomysłów i idei.
Warsztaty o ząbkowaniu: „To moje zęby"- kilka słów o higienie jamy ustnej.

Ci, którzy chcą wziąć udział w grze miejskiej muszą wysłać swoje zgłoszenie na adres gra@zwalcznude.pl (w temacie wiadomości należy wpisać „Piotruś Pan").

Zapisy trwają do wyczerpania miejsc. Maksymalna liczba drużyn – 50. W każdej drużynie musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia.

Aby zgłoszenie było ważne wiadomość musi zawierać poniższe informacje:

  1. Nazwę i liczebność drużyny.
  2. Imię, nazwisko, mail prowadzącego i ewentualnie pozostałych uczestników.
  3. Liczbę i wiek dzieci biorących udział w grze - wszystkie pociechy w wieku 4-10 lat zgłoszone drogą mailową, które wezmą w niej udział i ukończą zabawę otrzymają nagrody.
  4. Sposób transportu.
  5. Dzielnicę.
  6. Źródło informacji o grze.
d21gaxp

Gra rozpocznie się w sobotę o godzinie 11.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów al. Komisji Edukacji Narodowej 61 [MAPA]

d21gaxp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21gaxp