Trwa ładowanie...

"Nie porzucaj przyjaciół przed wakacjami". Akcja w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym

Zbliżają się wakacje i towarzyszące im wyjazdy. Niestety, nie wszyscy w ferworze przygotowań myślą o swoich czworonożnych przyjaciołach, które często są porzucane.

"Nie porzucaj przyjaciół przed wakacjami". Akcja w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym
d3q8otg
d3q8otg

W sobotę, 25 czerwca, w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie (ul. Ratuszowa 1/3) odbędzie się rodzinny piknik „Nie porzucaj przyjaciół przed wakacyjnymi wyjazdami”.

Pracownicy zoo będą informować m.in. jak prawidłowo przygotować zwierzęta do podróży lub gdzie można je zostawić na czas urlopu. Zaprezentowane zostaną również sposoby właściwej opieki nad niektórymi z egzotycznych ulubieńców, jak papugi, jaszczurki czy węże.

Przygotowany będzie szereg piknikowych atrakcji, m.in. szpital dla zwierząt, gdzie dzieci dowiedzą się, co może stać się ich porzuconym przed wakacjami pupilom. Opiekunowie opowiedzą także, gdzie trafiają porzucone zwierzaki, ale przede wszystkim nauczą, jak opiekować się zranionym czworonogiem.

W programie będą również „ekozwierzaki”, czyli punkt, w którym dzieci, z przedmiotów wydawałoby się zupełnie niepotrzebnych i nadających się do wyrzucenia, stworzą podobiznę swojego ulubionego zwierzaka. Najmłodsi będą mogli także stworzyć maskę swojego pupila. Wszystkie wykonane przez siebie ozdoby będzie można zabrać do domów.

Piknik w Miejskim Parku Zoologicznym odbędzie się w sobotę, 25 czerwca, w godzinach 12-15. Wstęp wolny!

d3q8otg

Źródło: UM Warszawa

Przeczytajcie również: Znasz tego mężczyznę? Okradał bankomaty w centrum miasta

d3q8otg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q8otg