Trwa ładowanie...
d2kc22t

Nie tylko błonia Narodowego. Praga Północ zaprasza na własną imprezę sylwestrową

Znamy gwiazdy. "Impreza w stylu dance"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie tylko błonia Narodowego. Praga Północ zaprasza na własną imprezę sylwestrową
d2kc22t

D-Bomb, Groovebusterz, Freaky Voice i B-Qll to gwiazdy tegorocznej, praskiej imprezy sylwestrowej. Rok 2015 Praga-Północ pożegna na pl. Hallera. W stylu dance.

Jak powiedziała WawaLove.pl rzeczniczka dzielnicy Beata Bielińska-Jacewicz, zespoły, starannie wybrane przez północnopraski wydział kultury mają sprawić, by podczas imprezy "wszystkim było gorąco". Zabawa sylwestrowa rozpocznie się o godz. 21.00 i potrwa do 1 w nocy. Poprowadzi ją Imprezę poprowadzi prezenter - Norbert Bieńkowski.

- Urząd bierze pod uwagę fakt, że w okolicy mieszka sporo starszych ludzi - podkreśla rzeczniczka. I dodaje: - Na pewno impreza będzie huczna. Nie będzie pokazu fajerwerków, ale przygotowanpo Konfetti Show.

d2kc22t

Kilka kilometrów dalej, na błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się miejska zabawa sylwestrowa pod hasłem „Sylwester Narodowy”. Wielu znanych, polskich i światowych artystów wystąpi na specjalnie skonstruowanej scenie o powierzchni ok. 540 metrów kwadratowych.

Wśród gwiazd znajdą się m.in. grupa LEMON, jeden z czołowych przedstawicieli polskiego hip-hopu GRUBSON oraz legenda polskiego rocka PERFECT. Jeśli chodzi o gości z zagranicy to zgromadzonych na błoniach będzie rozgrzewał król elektronicznych brzmień – DJ PAUL VAN DYK.

Przeczytajcie też: Urodziny niedźwiedzi. Z prezentem do ZOO wejdziesz za darmo!

d2kc22t

Podziel się opinią

Share
d2kc22t
d2kc22t