Trwa ładowanie...
ksp
Tomasz Jakubowski
26-01-2015 10:15

Niedoświadczona 20-latka pędziła 215 km/h na trasie S2!

Roczny staż za kierownicą."Ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu"

Niedoświadczona 20-latka pędziła 215 km/h na trasie S2!
d1j7hgg
d1j7hgg

Policjanci z warszawskiego wydziału ruchu drogowego, patrolujący w niedzielnych godzinach południowych ulice Warszawy zatrzymali na trasie S2 kierującą mercedesem. Kobieta jechała wyprzedzając inne samochody przy trudnych warunkach atmosferycznych z prędkością przekraczającą 200 km/h. Na Południowej Obwodnicy Warszawy dopuszczalna prędkość wynosi 100 km/h.

Policjanci, gdy tylko zauważyli piratkę natychmiast ruszyli w pościg. Kobieta cały czas jechała bardzo szybko i w krótkim czasie rozpędziła się do ponad 200 km/h. W pewnym momencie wideorejestrator wskazał prędkość 215 km/h! Kierująca samochodem zwolniła dopiero po zorientowaniu się, że mundurowi dają jej wyraźne znaki.

Po zatrzymaniu okazało się, że pojazdem kierowała 20-latka, posiadająca prawo jazdy dopiero od roku. Funkcjonariusze zdecydowali, że w dalszą podróż uda się już jako pasażer i zatrzymali jej prawo jazdy. Nie trzeba chyba pisać o wyjątkowo złych warunkach atmosferycznych, jakie panowały w ten weekend. "Prędkość ponad 200 km/h przy zalegającym na jezdni błocie pośniegowym jest ogromnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu" - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Teraz 20-latka będzie musiała wytłumaczyć swoje zachowanie przed sądem.

d1j7hgg
d1j7hgg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j7hgg