Trwa ładowanie...

Niedziela w Q22 - zdobądź wejściówki. Weź udział w konkursie i wyjedź do Dubaju!

Artykuł sponsorowany.

Niedziela w Q22 - zdobądź wejściówki. Weź udział w konkursie i wyjedź do Dubaju!
dr601ti
dr601ti

Tysiąc wejściówek na sobotnie odwiedziny biurowca Q22, zostało rozdanych w kilka godzin. Dając szansę większej liczbie zainteresowanych osób, drzwi otworzone zostaną również w niedzielę, 16 października. Zapisy trwają na www.dzienotwartyq22.pl . To nie koniec niespodzianek! Każdy, komu bliska jest architektura i fotografia ma szansę wygrać weekend w Dubaju. Najważniejsze by uchwycić Q22, podzielić się swoim zdjęciem poprzez portale społecznościowe i zachwycić jury.

Taka okazja nie trafia się często. Cały weekend w biurowcu Q22. Już nie tysiąc, a dwa tysiące osób będzie miało okazję bezpłatnie podziwiać panoramę miasta z 36 piętra budynku. Wieżowiec otworzy swoje drzwi nie tylko w sobotę, ale też w niedzielę. Q22 będzie można odwiedzić w godzinach 10 – 2 przez cały weekend. Wstęp jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie www.dzienotwartyq22.pl z zastrzeżeniem limitu miejsc. Pule wejściówek będą sukcesywnie dodawane. W sobotę i niedzielę wejścia odbywać się będą co 30 minut, od godziny 10 do 19.30.

Atrakcje podczas sobotniego i niedzielnego zwiedzania Q22 to m.in.:

- Wjazd na 36 piętro budynku, skąd można podziwiać panoramę Warszawy,
- Wirtualny spacer po dachu Q22 w goglach Oculus,
- Premiera filmu krótkometrażowego o Q22,
- Wystawa zdjęć Q22 Sebastiana Deptuły,
- Zdrowe koktajle dla każdego.
- Upominki

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Jego nowoczesna, świetlista bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates.

dr601ti

W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 mogą korzystać z 348 miejsc. Do dyspozycji są też miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z jednym
z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80%). Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.
www.q22.com.pl

Jak dotrzeć do Q22?

• Metrem – stacja metra ONZ
• Autobusem – 7 przystanków autobusowych w okolicy
• Tramwajem – 3 przystanki tramwajowe w okolicy
• Rowerem – w pobliżu stacja rowerów miejskich

#uChwyćQ22 i wyjedź do Dubaju

Inspirując się budynkiem i znakiem „Q” , symbolizującym jakość, energię i kryształ kwarcu, uchwyć na zdjęciu biurowiec Q22 i wygraj weekend w Dubaju. Aby wziąć udział w konkursie, opublikuj zdjęcie lub zdjęcia poprzez jeden z portali społecznościowych - Instagram, Facebook lub Twitter z trzema hasztagami: #q22byecho, #wygrajdubajzq22, #uchwycq22. Zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać osoby pełnoletnie, wyłącznie w terminie od 10 do 16 października 2016 r. Z opublikowanych zdjęć zostaną wybrane dwa, a ich autorzy w nagrodę wyjadą na weekend do Dubaju, by podziwiać najwyższe budynki świata. Podczas wycieczki odbędą się również warsztaty poświęcone fotografii architektury. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 października 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące zapisów, konkursu oraz regulaminów znajdują się na stronie www.dzienotwartyq22.pl . Bieżące wydarzenia publikowane są na www.facebook.com/biurowiecq22

dr601ti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr601ti