Trwa ładowanie...

"Niedziela z Operą Narodową". Wystartował piknik rodzinny na pl. Teatralnym

Ciekawostką będzie wyprzedaż kostiumów, w których występowały największe divy i primabaleriny.

"Niedziela z Operą Narodową". Wystartował piknik rodzinny na pl. Teatralnym
d1oxibr
d1oxibr

W niedzielę, 8 maja na placu Teatralnym w Warszawie odbywa się piknik rodzinny "Niedziela z Operą Narodową". W ten sposób placówka włączy się w "Europejskie Dni Opery" organizowane po raz dziesiąty przez międzynarodowe "Stowarzyszenie Opera Europa". Wstęp wolny.

- Do opery warto chodzić, a piknik rodzinny ma do tego zachęcić. Ci, którzy na niego przyjdą, będą mogli obejrzeć m.in. najnowsze spektakle. Przygotowana została specjalna przestrzeń, w której na wielkim ekranie będą odbywały się ich projekcje. Będzie można obejrzeć m.in. "Straszny dwór" Stanisława Moniuszki, "Burzę" w choreografii Krzysztofa Pastora, oraz cieszący się dużym zainteresowaniem młodych melomanów spektakl "Bajko, gdzie jesteś?" - powiedziała Anna Czajka, rzeczniczka prasowa organizatora.

Będzie wiele atrakcji dla dzieci. Najmłodsi będą mogli pod okiem animatorów robić pacynki, kapelusze i maski. Odbędą się także dla nich lekcje baletowe. - Myślę, że to będzie spełnienie marzeń niejednej małej dziewczynki. Będą one mogły przyjrzeć się z bliska pracy baletnicy, a nawet stać się nią na chwilę - mówi Anna Czajka.

Prawdziwą gratką dla sympatyków opery i baletu będą występy na żywo solistów Opery Narodowej. Ciekawostką będzie wyprzedaż kostiumów, w których występowały największe divy i primabaleriny.

Piknik rozpoczął się o godzinie 10.00 i potrwa do 20.00.

d1oxibr

Cały repertuar znajdziecie * TUTAJ*

Źródło: (IAR)

d1oxibr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oxibr