Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
jessie ware
Materiały Prasowe
03-10-2022 16:41

Niezwykły koncert z okazji rebrandingu – Jessie Ware zahipnotyzowała publiczność w Westfield Mokotów

Rebranding Galerii Mokotów i jej dołączenie do międzynarodowej grupy Westfield jest bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem w historii tego doskonale znanego warszawskiego centrum, od czasu jego powstania. Z tej okazji na dachu Westfield Mokotów, 29 września 2022 r., zaśpiewała niezwykła artystka – Jessie Ware. W czwartkowy wieczór licznie zgromadzona publiczność (pod sceną i przed ekranami) dała się zahipnotyzować niezwykłemu głosowi brytyjskiej piosenkarki i porwać jej muzyce łączącej pop, rock i R&B. Jednak koncert to dopiero początek świętowania w Westfield Mokotów.

Materiał prasowy Westfield Mokotów
Jessie Ware zahipnotyzowała publiczność w Westfield MokotówJessie Ware zahipnotyzowała publiczność w Westfield MokotówŹródło: materiały partnera, fot: Piotr Tarasewicz
d4n8gdq
d4n8gdq

Rebranding Galerii Mokotów stał się faktem. W czwartek 29 września 2022 roku Galeria Mokotów została oficjalnie Westfield Mokotów.

Dołączenie nowego centrum handlowego do grona obiektów marki Westfield to dla nas zawsze bardzo ważne i wyjątkowe wydarzenie. Zmiana ta potwierdza, że dane centrum wyróżnia się najwyższą jakością obsługi, dostępnością doskonałych marek, a także najlepszymi doświadczeniami zakupowymi. Westfield jest obietnicą daną naszym klientom, że bez względu na miejsce, w którym się znajdą – czy to Paryż, Nowym Jork czy Warszawa – w obiekcie z logo Westfield zawsze czeka na nich najlepsza oferta oraz najwyższa jakość i standard obsługi. – powiedział Arnaud Burlin, Chief Operating Officer Central Europe Unibail-Rodamco-Westfield – Galeria Mokotów, ze swoim doskonałym położeniem, wyjątkowymi wydarzeniami i silną pozycją na polskim rynku zawsze była dla nas niezwykle ważnym obiektem w portfolio URW. Cieszę się, że dziś, dzięki dołączeniu do grona centrów Westfield, ta pozycja została nie tylko potwierdzona, ale też wzmocniona, otwierając tym samym nowy rozdział w historii tego miejsca. – dodał.

Rebranding Galerii Mokotów i jej dołączenie do międzynarodowej grupy Westfield jest bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem w historii tego doskonale znanego warszawskiego centrum, od czasu jego powstania. materiały partnera
Rebranding Galerii Mokotów i jej dołączenie do międzynarodowej grupy Westfield jest bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem w historii tego doskonale znanego warszawskiego centrum, od czasu jego powstania. Źródło: materiały partnera, fot: Piotr Tarasewicz

Cieszymy się i jesteśmy dumni, że Galeria Mokotów dołączyła do prestiżowego grona centrów handlowych Westfield. Wykorzystamy to w najlepszy możliwy sposób – czerpiąc inspiracje i korzystając z możliwości jakie daje ta międzynarodowa marka, jednocześnie nie zapominając o naszym wyjątkowym charakterze, tak cenionym przez odwiedzających nas klientów. Pozostaniemy miejscem bardzo silnie zakorzenionym na Mokotowie i otwartym na potrzeby naszych sąsiadów. – powiedziała Izabela Wójcik, dyrektor Westfield Mokotów Już pierwsze wydarzenie, które organizujemy jako Westfield Mokotów okazało się spektakularne. Organizacja koncertu na dachu była nie lada wyzwaniem, ale efekt końcowy jest niezapomniany. Bardzo się cieszę, że świętowaliśmy rebranding z tak znakomitą gwiazdą jak Jessie Ware, w gronie naszych wspaniałych gości i klientów.

d4n8gdq

Świętowanie rebrandingu Westfield Mokotów rozpoczęło się od krótkiej części oficjalnej, podczas której gości zgromadzonych w strefie VIP przywitał Chief Operating Officer Central Europe Unibail-Rodamco-Westfield – Arnaud Burlin, przybliżając historię i misję marki Westfield, a także przypominając powody, dla których Galeria Mokotów dołączyła do tego wyjątkowego grona.

Kilka minut po 20.00 na scenę weszła ONA – wyjątkowa i niepowtarzalna Jessie Ware, wraz z zespołem i tancerzami Publiczność od pierwszych dźwięków dała się ponieść czarowi i charyzmie tej wielokrotnie nagradzanej gwiazdy, śpiewając i tańcząc w rytm jej największych przebojów, m.in.: Wildest Moments, Kiss of Life, What’s Your Pleasure, Save a Kiss, a także najnowszego singla "Free Yourself", zapowiadającego piąty studyjny album artystki. Jak powiedziała publiczności Jessie, wczorajszy koncert był pierwszym występem na dachu w jej karierze, i bardzo jej się to podobało.

Źródło: Piotr Tarasewicz, materiały partnera
Jessie Ware zaśpiewała na dachu galerii Westfield Mokotów

To był zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących, hipnotyzujących i roztańczonych wieczorów w 20-letniej historii (byłej) Galerii Mokotów. A to nie koniec atrakcji jakie Westfield Mokotów przygotowało z okazji rebrandingu. Od 29 września do 8 października można wziąć udział w wielkiej "Loterii śladami Westfield" i wygrać niesamowite nagrody – wycieczki do Nowego Jorku, Paryża i Londynu (w każdym z tych miast znajdują się flagowe obiekty Westfield), kultowy, włoski skuter w pięknym czerwonym kolorze, a także ponad 700 nagród natychmiastowych, w tym markowe ubrania, torebki czy kosmetyki.

Więcej informacji o Loterii znajduje się na stronie Westfield Mokotów – www.westfieldmokotow.pl

Materiał prasowy Westfield Mokotów
d4n8gdq
d4n8gdq