Trwa ładowanie...

Nightskating Warszawa wraca do szkoły! Na rolkach i w mundurkach

Uwaga! Dla najbardziej kreatywnych "uczniów i uczennic", którzy przygotują pomysłowe mundurki, przewidziane są nagrody!

Nightskating Warszawa wraca do szkoły! Na rolkach i w mundurkach
d1uw6md
d1uw6md

1 września dzieci wesoło wyjdą z szkoły... i pójdą na rolki. Nighskating Warszawa przygotowała dla mieszkańców stolicy wyjątkowy przejazd oraz konkurs z nagrodami!

Nightskating Warszawa to cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami miasta, który ma za zadanie popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport dla wszystkich niezależnie do wieku. Co roku, 1 września organizatorzy przygotowują "szkolne" przejazdy po ulicach stolicy, w których rolkarze przemierzają miasto w szkolnych mundurkach i strojach. Nie inaczej będzie i tym razem!

Dla najbardziej kreatywych "uczniów i uczennic", którzy przygotują pomysłowe mundurki, są przewidziane nagrody: do wygrania 1 z 10 karnetów na lekcję nauki jazdy lub doszkalania techniki w Rollschool - szkoła jazdy na rolkach i wrotkach. Szczegóły konkursu w regulaminie dostępnym na stronie Nightskating Warsaw .

Rolkarze spotkają się 1 września (czwartek) o godzinie 19:30. Wyruszą spod pomnika Mikołaja Kopernika przy Krakowskim Przedmieściu.

Trasa "szkolnego" przejazdu obejmie: Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - Świętokrzyska - Al. Jana Pawła II - Słomińskiego - Szymanowska - Zakroczymska - Sanguszki - Wybrzeże Gdańskie - Wybrzeże Kościuszkowskie - Tunel pod Wisłostradą - Solec - Czerniakowska - Gagarina - Spacerowa - Goworka - Ludwika Waryńskiego - Plac Konstytucji - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - Nowy Świat - Krakowskie Przedmieście.

d1uw6md

Do pokonania 20 kilometrów! Organizatorzy określili trasę jako średnio trudną: mogą pojawić się większe wzniesienia, podjazdy i zjazdy z wiaduktów.

W wydarzeniu mogą brać udział wyłącznie osoby poruszające się na rolkach lub wrotkach. Na imprezę są zapraszeni wszyscy, którzy pewnie czują się na rolkach oraz potrafią hamować.

Udział w imprezie jest bezpłatny!

d1uw6md
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uw6md