Trwa ładowanie...

Noc Miłości na Cyplu Czerniakowskim

2 sceny, taniec Burlesque, kino erotyczne, karnawałowe oświetlenie, darmowy nocleg w namiocie, szampan z truskawkami… Wszystko co potrzebne dla spędzenia… szczególnej nocy!

Noc Miłości na Cyplu Czerniakowskim
dkirtge
dkirtge

W tę sobotę w Mieście Cypel zrobi się naprawdę gorąco! Kto ma ochotę na miłosną noc w rytmie włąsnego serca, powinien się tu pojawić. Będzie muzyka, kobiety w samej bieliźnie, tancerka burleski, a także kino erotyczne!

MAIN STAGE:

  • Koko Bend: Już nazwani legendarną trójką wirtuozów imprezy! Odprawiali szaleństwa w najróżniejszych klubach Warszawy a w najbliższy weekend po raz pierwszy narobią zamieszania w Mieście Cypel. Wszyscy z niecierpliwością czekamy by zobaczyć ich przebrania na Noc Miłości!

*D4D Soundsystem:
Pod wpływem niewyjaśnionej sytuacji, dwóch członków grupy D4D (Dick4Dick) postanowiło zawiązać djsko elektroniczny & taneczny duet grający również live act.

dkirtge

SCENA BIELIZNA:
Stworzymy specjalną scenę do której można wejść mając na sobie wyłącznie bieliznę! Dla wszystkich którzy pamiętają stare dobre czasy w Le Madame i Tomba Tomba… wiecie o czym mowa ;) Bez obaw, scena będzie zakryta i nikt was nie zobaczy od zewnątrz!

TANIEC BURLESQUE: PIN UP CANDY
Retro fashion victim, tancerka burleski. Inspirują ją lata minione i to co w nich najpiękniejsze, czyli kobiecość. Przenosi tajemniczość lat dwudziestych i słodycz lat pięćdziesiątych w czasy obecne.

KINO EROTYCZNE:
Czy trzeba coś wyjaśniać? ;)

Zapraszamy od godz 21.00!
Wjazd: 5pln do godz 23.59 / 10 pln potem

MIASTO CYPEL
Ul. Zaruskiego 6
www.miastocypel.eu

dkirtge
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkirtge