Trwa ładowanie...

Noc Muzeów z aplikacją mobilną

Aplikacja to inicjatywa prywatna. "Czegoś takiego brakowało tej imprezie"

Noc Muzeów z aplikacją mobilną
d3nes2o
d3nes2o

Noc Muzeów już w najbliższą sobotę. Do udziału w imprezie zgłosiło się prawie 250 placówek. Które z nich odwiedzić? Jak ułożyć plan zwiedzania? By ułatwić nam ułożenie naszego programu tej nocy powstała specjalna aplikacja. Jak mówi nam jej twórca - jest to inicjatywa prywatna, na której on sam nie zarabia. Powstała pro publico bono.

- Kiedyś po "odbiciu się" od jednej z atrakcji z powodu ogromnej kolejki kompletnie nie wiedziałem, co wybrać zamiast tego. Chociaż miałem program w ręku, brakowało mapy, nazwy ulic niekoniecznie cokolwiek mówiły - mówi Wawalove.pl twórca aplikacji mobilnej "Noc Muzeów" - Dlatego stworzyłem mapę w aplikacji i teraz w takim przypadku wiem,* jakie inne atrakcje są w okolicy, posortowane odległością od aktualnej lokalizacji plus program, który na bieżąco można przeczytać przy każdej z atrakcji.*

Aplikacja mobilna Noc Muzeów 2015 zawiera aktualne programy instytucji kulturalnych biorących udział w Nocy Muzeów w całej Polsce oraz mapę ich lokalizacji. Aplikacja jest dostępna dla systemu Android i można ją pobrać ze sklepu Google PLAY. Na stronie aplikacji można sprawdzić listę miast i liczbę obiektów w poszczególnych miastach, których program wydarzenia został umieszczony w aplikacji.

d3nes2o

Aplikację możemy ściągnąć TUTAJ .

d3nes2o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nes2o