Trwa ładowanie...
d3c7fu5

Nowa biblioteka multimedialna na Mokotowie [ZDJĘCIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa biblioteka multimedialna na Mokotowie [ZDJĘCIA]
d3c7fu5

23 października 2014 r. przy ul. Tynieckiej 40 na Mokotowie otwarto piątą w Warszawie, multimedialną bibliotekę. Nowa placówka jest połączeniem tradycyjnej biblioteki oraz m.in. zajęć edukacyjnych pozwalających na rozwijanie pasji i zainteresowań użytkowników w każdym wieku. W ofercie nowej biblioteki są warsztaty plastyczne, muzyczne, teatralne oraz lekcje biblioteczne przygotowane dla dzieci w różnym wieku. W planach są też kursy komputerowe, zajęcia i zabawy z wykorzystaniem klocków K'NEX, lekcje angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Czytaj też: Wolna książka na Ursynowie

Multimedialna Biblioteka rozpoczyna działalność od Dni Otwartych (24.10 w godzinach 14.00‒19.00 i 25.10 w godzinach 10.00 ‒15.00), podczas których będzie można obejrzeć bibliotekę, zapoznać się z jej zasobami, a także wziąć udział w zajęciach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

d3c7fu5

Nowa placówka została specjalnie wyposażona w nowoczesny sprzęt komputerowy oraz tablice interaktywne, dzięki którym w bezpieczny i wygodny sposób dzieci będą mogły pogłębiać swoją wiedzę z różnych dziedzin nauki.

Oprócz rozwijania zainteresowań dzieci będą mogły wziąć udział w wielu zajęciach, między innymi:

- lekcjach bibliotecznych** **prowadzonych z wykorzystaniem tablic interaktywnych oraz programów edukacyjnych i multimedialnych z rozmaitych dziedzin nauki. Oferta ta będzie kierowana do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Planowane będą również popołudniowe lekcje biblioteczne, na które będzie można zapisać się indywidualnie

- kursy komputerowe dla najmłodszych

d3c7fu5

- kurs programów graficznych dla młodzieży

- zajęcia plastyczne

- zajęcia teatralne zarówno do najmłodszych dzieci, jak i tych starszych

- zabawy muzyczne i animacje

d3c7fu5

- nauka języka angielskiego

- nauka podstaw języka migowego dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym i przedszkolnym

- zajęcia z klockami K’NEX

- pod hasłem: „Mamo, Tato! Chodźmy do biblioteki!” będą się odbywać zajęcia dla rodzin

Czytaj też: Otwarcie biblioteki i archiwum gier umysłowych

d3c7fu5

Podziel się opinią

Share

d3c7fu5

d3c7fu5