Trwa ładowanie...

Nowa siedziba Klubu Komediowego powstanie na pl. Zbawiciela!

Po zamknięciu Chłodnej 25 miasto przyznało im nowy lokal. Teraz zbierają pieniądze na remont poprzez tzw. crowdfounding. Pomożecie?

Nowa siedziba Klubu Komediowego powstanie na pl. Zbawiciela!
d19twqx
d19twqx

Przez rok Klub Komediowy działał w klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie. Dzięki tej współpracy* grano ponad 30 spektakli miesięcznie!* Publiczność przyznała Klubowi Wdechę dla najlepszego miejsca w 2012 roku. Grali tu** Maciek Stuhr, Abelard Giza, **Dorota Masłowska, Jacek Kleyff, Kuba Żulczyk, Michał Walczak z kabaretem Pożar w Burdelu, Kacper Ruciński. Muzykę grali Paula i Karol, Marcin Masecki, Paweł Szamburski i inni.

Obecnie, po zamknięciu Chłodnej 25 i kilkumiesięcznej tułaczce scena powstaje właśnie w nowym miejscu. Dzięki wsparciu miasta, w nowej lokalizacji na 300 metrach kwadratowych aktorzy bedą mogli kontynuować działalność. Grają ponad 7 spektakli tygodniowo, prowadzą warsztaty w ramach Szkoły Impro, organizują koncerty i pokazy filmowe.

"Zbieramy fundusze na remonty za pomocą croudfoundingu dlatego zależy nam na hałasowaniu o projekcie wśród iprowizatorów, standupperów, społeczności wszelkich, inicjatorów rzeczy fajnych" - powiedziała nam Dorota Maklewska z ekipy Klubu Komediowego. Jeśli ktoś chce wspomóc grupę w zdobyciu funduszy na remont, może to zrobić poprzez stronę polakpotrafi.pl *. Do zakończenia projektu zostało już tylko 12 dni, a pieniądze wciąż są potrzebne.

d19twqx

Już za kilka tygodni zaprosimy będzie można wpaść do nowej klubokawiarni na Nowowiejskiej 1, gdzie aktorzy Klubu Komediowego i ich liczni goście bedą improwizować, robić stand-up , burleskę, teatr, koncerty, debaty, warsztaty i projekcje filmów "tak złych że aż dobrych".

Będziemy pokazywać to co najciekawsze w niezależnej komedii, eksperymentować, dubbingować filmy, zapraszać komików, komentować rzeczywistość i śpiewać piosenki.
Plac Zbawiciela już nigdy nie będzie taki sam - zachęcają twórcy Klubu.

Pomożecie?

*Polakpotrafi.pl to serwis umożliwiający finansowanie społecznościowe, tzw. crowdfunding. Korzystamy z tej możliwości, zależy nam na tym, żeby Klub był miejscem tworzonym przez i dla widzów, artystów i komików. To społeczność, która zmienia polską komedię i kulturę - każdy może stać się jej częścią.

d19twqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19twqx