Trwa ładowanie...
d3kbrqa
francuska

Nowa Trattoria Rucola przy Kruczej!

Wybierzcie się koniecznie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa Trattoria Rucola przy Kruczej!
d3kbrqa

Trattoria Rucola na Saskiej Kępie działa już od dłuższego czasu i zdążyła wyrobić sobie markę wśród miłośników włoskiej kuchni. Niedawno właściciele restauracji postanowili rozszerzyć działalność i otworzyli nowy lokal przy Kruczej 6/14.

Restauracja mieści się na dwóch kondygnacjach. Na ściany naklejono tapetę z motywem liści. Podłogi, sufity i meble są białe. Oświetlenie skomponowano z grup maleńkich lampek świecących czystym, białym światłem. Pomieszczenia są jasne, przestronne i eleganckie. W lokalu znajduje się otwarta kuchnia - można podglądać kucharzy pichcących pyszne dania. Na zewnątrz mieści się ogródek, odgrodzony od ruchliwej ulicy instalacją z drewnianych skrzynek obsadzonych roślinkami.

Menu w Trattorii Rucoli jest niezwykle bogate. Znajduje się w nim duży wybór pizzy w różnych smakach, liczne pasty, oraz sałatki. My spróbowaliśmy Gnocchi Tartufi, kopytek nadziewanych kozim serem i truflami w pysznym śmietanowym sosie z dodatkiem pomidorków koktajlowych i parmezanu. Danie było wyjątkowo smaczne.

d3kbrqa

Ceny w Trattorii Rucoli nie są niestety niskie. Za danie obiadowe trzeba zapłacić minimum 30 złotych. Jeśli do tego weźmiemy napój musimy liczyć się z wydatkiem około 40 złotych. Bez wątpienia jednak warto czasem się przejść do tego lokalu, bo jedzenie jest w nim naprawdę pyszne.

d3kbrqa

Podziel się opinią

Share
d3kbrqa
d3kbrqa