francuska
20-09-2012 (11:37)

Nowa Trattoria Rucola przy Kruczej!

Wybierzcie się koniecznie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa Trattoria Rucola przy Kruczej!
WP

Trattoria Rucola na Saskiej Kępie działa już od dłuższego czasu i zdążyła wyrobić sobie markę wśród miłośników włoskiej kuchni. Niedawno właściciele restauracji postanowili rozszerzyć działalność i otworzyli nowy lokal przy Kruczej 6/14.

Restauracja mieści się na dwóch kondygnacjach. Na ściany naklejono tapetę z motywem liści. Podłogi, sufity i meble są białe. Oświetlenie skomponowano z grup maleńkich lampek świecących czystym, białym światłem. Pomieszczenia są jasne, przestronne i eleganckie. W lokalu znajduje się otwarta kuchnia - można podglądać kucharzy pichcących pyszne dania. Na zewnątrz mieści się ogródek, odgrodzony od ruchliwej ulicy instalacją z drewnianych skrzynek obsadzonych roślinkami.

WP

Menu w Trattorii Rucoli jest niezwykle bogate. Znajduje się w nim duży wybór pizzy w różnych smakach, liczne pasty, oraz sałatki. My spróbowaliśmy Gnocchi Tartufi, kopytek nadziewanych kozim serem i truflami w pysznym śmietanowym sosie z dodatkiem pomidorków koktajlowych i parmezanu. Danie było wyjątkowo smaczne.

Ceny w Trattorii Rucoli nie są niestety niskie. Za danie obiadowe trzeba zapłacić minimum 30 złotych. Jeśli do tego weźmiemy napój musimy liczyć się z wydatkiem około 40 złotych. Bez wątpienia jednak warto czasem się przejść do tego lokalu, bo jedzenie jest w nim naprawdę pyszne.

Podziel się
Podziel się
WP
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP