Trwa ładowanie...
d10sus7

Nowe alejki w parku Ujazdowskim. "Efekt pracy rozściełacza" [WIDEO]

Modernizacja została wykonana na zlecenie Zarządu Oczyszczania Miasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe alejki w parku Ujazdowskim. "Efekt pracy rozściełacza" [WIDEO]
d10sus7

Mieszkańcy Warszawy mogą już spacerować odnowionymi alejkami, gdyż właśnie zakończył się remont 2 km ścieżek w parku Ujazdowskim. Zużytą żwirową nawierzchnię zastąpiono naturalnym tworzywem mineralnym. Kompleksowa modernizacja objęła 8,2 tys. m2 powierzchni.

Co ciekawe, zastosowana podczas remontu nawierzchnia HanseGrand jest widoczna w wielu europejskich ogrodach zabytkowych. W stolicy to drugi przypadek, ponieważ tworzywo jest już położone w Ogrodzie Saskim. Zostało ono wcześniej pozytywnie zaopiniowane przez Stołecznego Konserwatora Zabytków, stąd decyzja o jego ponownym zastosowaniu.

Remont alejek w parku Ujazdowskim

d10sus7

Jak Wam się podobają nowe alejki w parku Ujazdowskim? Zapraszamy na grudniowy spacer równymi i gładkimi ścieżkami pokrytymi naturalną nawierzchnią HanseGrand, stosowaną w europejskich ogrodach zabytkowych :) Na zlecenie ZOM w Ujazdowskim odnowione są niemal 2 km alejek. Zobaczcie jeden z etapów remontu, czyli pracę rozściełacza, dzięki któremu nawierzchnia ma taki wygląd, jak powinna :) #parkUjazdowski #Ujazdowski

Posted by Zarząd Oczyszczania Miasta Warszawa on 16 grudnia 2015

Końcowym etapem modernizacji było kompleksowe czyszczenie, które objęło też ławki oraz teren parku. Całość prac pochłonęła dokładnie 1,2 mln zł. ZOM zaprezentował również na swoim profilu społecznościowym film, pokazujący jeden z kluczowych etapów remontu czyli pracę rozściełacza. To w głównej mierze jemu alejki zawdzięczają swój nowy wygląd.

Przeczytajcie też: Zaginął Łukasz Bielec

d10sus7

Podziel się opinią

Share
d10sus7
d10sus7