Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: BarKa

Właściciele Planu Be startują z nowym projektem.

Nowe miejsca: BarKa
d1anqud
d1anqud

BarKa zacumowana jest przy brzegu Wisły nieopodal budowy stacji metra Powiśle. W tle widać most Świętokrzyski i Stadion Narodowy. Rzut beretem znajduje się także BUW, Centrum Nauki Kopernik, Cud nad Wisłą oraz PKP Powiśle.

Architekci z Projektu Praga zadbali o oryginalny wygląd tego miejsca. Udało im się stworzyć nową estetyczną jakość, jeśli chodzi o tego typu obiekty. Konstrukcja jest lekka – zadaszenie zostało wykonane z żagli. Wnętrze urządzono w stylu minimalistycznym. Projektanci barki postawili na jasne kolory, dzięki którym powstaje wrażenie wyjątkowej czystości i przestronności pokładu. Dookoła barki pływają lampiony w kształcie sześcianów.

Za pomysłem odnowienia barki, która niegdyś służyła za scenę festiwalu „Przemiany” stoją właściciele najmodniejszych warszawskich lokali: Planu Be, Placu Zabaw i Powiększenia. Nie raz udowodnili oni, że mają wyjątkowego „nosa” do tego, co spodoba się mieszkańcom stolicy.

Na BarCe może naraz bawić się 200 osób. Podczas wczorajszego otwarcia część gości siedziała na nabrzeżu i stamtąd słuchała odbywających się na pokładzie koncertów Michała Bieli i Ścianki. Gołym okiem było widać, że wszystkie zainteresowane wydarzeniem osoby nie zmieściłyby się na BarCe.

d1anqud

W ciągu dnia w lokalu będzie serwowana kawa, wieczorami alkohole. Na jednej z naszych fotografii możecie zobaczyć cennik.* Piwo kosztuje od 7 do 11 zł, wódka 8 zł, a softy 5.* W deszczowe dni imprezy będą przenosić się do Powiększenia, tak jak ma to miejsce w przypadku Placu Zabaw.

BarKa bardzo nam się spodobała. Polecamy to miejsce, bo ma naprawdę fantastyczny klimat. Piękna sceneria, pyszne drinki i dobra muzyka to idealny przepis na udany wieczór.

d1anqud
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1anqud