Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: Kino Elektor

Cotygodniowe projekcje filmów dokumentalnych w samym centrum stolicy!

Nowe miejsca: Kino Elektor
dzg2307
dzg2307

Warszawa długo czekała na kino z regularnym repertuarem filmów dokumentalnych. Do tej pory dostępne były prawie wyłącznie na festiwalach. Dla ich fanów mamy dobrą wiadomość: oto rozpoczyna działalność kino Elektor! Twórcy projektu Sztuka Dokumentu, po dwóch edycjach Festiwalu Multimedialnego, zapraszają do siedziby Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Elektoralnej 12 na pokazy nowych i poruszających dokumentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Odtąd widzowie nie muszą już czekać na festiwale filmowe, by poznać najciekawsze dokumenty – Sztuka Dokumentu to regularne, cotygodniowe projekcje w samym centrum stolicy! W każdą środę publiczność będzie miała okazję obejrzeć fascynujące dokumenty przybliżające odległy świat, zaledwie pobieżnie uchwycony w milionach telewizyjnych kadrów. Wiele z filmów doczeka się tutaj swojej kinowej premiery.

Oprócz filmów długometrażowych, będzie można obejrzeć także krótkie filmy, na co dzień niewyświetlane w kinach. Dodatkiem do repertuaru mają być również krótkie animacje. Bezpośrednio po pokazach odbędą się spotkania z gośćmi: reżyserami, producentami, osobistościami ze świata filmu oraz ekspertami.

Projekcje wieczorne będą miały miejsce w każdą środę o godz. 19.00 (z wyłączeniem świąt i okresu wakacyjnego).* Wstęp w cenie 10 zł.* Projekcje poranne będą się odbywały raz w miesiącu, w środę, o godz. 11.00.

dzg2307

Start: 9 stycznia. Pierwszy film to "Sekrety miłości" - dokument o związkach miłosnych, rozwijających się w różnych częściach globu: w Indonezji, Himalajach, Północnych Indiach, Rosji, Polsce i Francji.

Kino Elektor
ul. Elektoralna 12,
Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki
STRONA kina.

dzg2307
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzg2307