Trwa ładowanie...
d1zignc

Nowe miejsca: Naleśników Sześć

Zimno na mieście? Zjedz naleśnika!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsca: Naleśników Sześć
d1zignc

Zbliża się zima, więc na warszawskich ulicach coraz częściej pojawiają się tzw. okienka z czymś ciepłym na wynos. Po długim okresie kiosków z plackami ziemniaczanymi, a potem (jeszcze dłuższym) z gumowymi zapiekankami, na mieście - pod tym względem - zaczyna się robić coraz ciekawiej. Street foodów przybywa w szybkim tempie.

Na ulicy Przeskok pojawiła się mała, ale bardzo ciekawa naleśnikarnia tego typu. Dostaniemy tu gorącego naleśnika zarówno w wersji słonej, jak i słodkiej. Może być z bekonem, szynką lub salami (wersja słona) lub tradycyjnie, z serem, dżemem czy modną ostatnio Nutellą. Do tego spory wybór napojów.****

"Naleśników Sześć" ruszyło w połowie listopada i szybko zaczęło zbierać "lajki" na swoim profilu , gdzie organizują nawet wesołe konkursy (nagrodą jest oczywiście naleśnik plus picie za free). Ceny mają umiarkowane - za 20 zł najemy się po pachy, tyle, że nie o to chodzi w tego typu lokalach. Ma być sprawnie, szybko, smacznie i niedrogo. "Naleśnikom" ta sztuka się udaje i niech tak zostanie.

d1zignc

"Naleśników sześć"
ul. Przeskok 2/12
Godz. otwarcia: 11.00 – 22.00
STRONA internetowa.

d1zignc

Podziel się opinią

Share
d1zignc
d1zignc