Trwa ładowanie...
04-09-2012 16:03

Nowe miejsca: "O obrotach ciał niebieskich"!

Kolejna knajpka w okolicach BUW-u!

Nowe miejsca: "O obrotach ciał niebieskich"!
d1ovngw
d1ovngw

„O obrotach ciał niebieskich” to nowa kawiarnia umiejscowiona przy ulicy Leszczyńskiej 4 na Powiślu. Zdecydowaliśmy się odwiedzić to miejsce ze względu na jego uroczą nazwę. Równie uroczy jest wystrój tej klimatycznej knajpki. Pomieszczenie jest jasne i przestronne. Na parapetach okien porozkładano różnokolorowe poduszki. Ciekawym akcentem jest zrobiona z żółtych szkiełek lampa. Równie przyjemny, jak wnętrze lokalu jest ogródek. Stoliki i krzesła ustawiono na żwirowanym podłożu, na każdym stoliku znajduje się doniczka z rozwijającą się w środku roślinką.

Ze względu na to, że do kawiarni zawitaliśmy rano, zdecydowaliśmy się zjeść w niej śniadanie. W „Obrotach ciał niebieskich” dostępne są specjalne zestawy śniadaniowe w cenie 20 złotych. Składają się na nie jajecznica lub kiełbaski, sałatka z pomidorów, 2 bułki i kawa. Do bułek, zamiast masła, podano nam pastę z zielonego groszku z sezamem, która była bardzo smaczna. Oprócz tego na ladzie pyszniła się tarta z truskawkami, tak ładna, że szkoda było ją jeść i kanapki z łososiem i kiełkami.

Jeśli się trafi do „Obrotów” w godzinach popołudniowych, czy wieczornych można tu też spożyć lunch, kolację, czy napić się wina. Ceny są typowe - takie jak w większości tego rodzaju lokali w Śródmieściu. „O obrotach ciał niebieskich” mieści się blisko BUW-u, więc spodziewamy się, że kiedy ruszy rok akademicki będzie to popularne miejsce spotkań studentów.

Należy też nadmienić, że obsługa w lokalu jest bardzo uprzejma i pomocna, a to zawsze miły akcent wypadów do kawiarni i restauracji.

d1ovngw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ovngw