Trwa ładowanie...
d1hx2ky

Nowe miejsca: Skarby z szafy

Nowe zagłębie vintage na warszawskiej Pradze!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsca: Skarby z szafy
d1hx2ky

Skarby z Szafy to nowy butik z ubraniami vintage, outlet i second hand. To właśnie tu, na warszawskiej Pradze powstaje zagłębie VINTAGE - pisaliśmy już wcześniej o otwartej pod tym adresem Matrioszce .

Pod adresem Jagiellońska 11, na 1 piętrze znajdziecie Skarby z Szafy, wisienkę na torcie w tej vintagowej przestrzeni - wokół znajdują się już inne sklepy z asortymentem vintage. Warto się tu wybrać ze względu na niepowtarzalny klimat Pragi, by w jednym miejscu dokonać zakupu oryginalnych i niebanalnych ciuchów.

Otwarcie sklepu Skarby z Szafy - 6 kwietnia (sobota) od godz. 17:00, ul. Jagiellońska 11, 1 piętro, wejście w bramę, skręt w prawo, po schodach w górę. Właściciele zapewniają - będą przystępne ceny, oryginalne ciuchy, a w dniu otwarcia - wino, szampan i szarlotka.

d1hx2ky

Asortyment sklepu Skarby z Szafy to wynik wielomiesięcznych poszukiwań niebanalnych ciuchów minionych epok, które odnajdywane były w najdalszych zakątkach Polski. Zapomniane i schowane przed okiem ludzkości, niekiedy po kilkadziesiąt lat ukrywały się w szafach różnych mam, babć, prababć, czasem także dziadków. - Można było pójść na skróty i zakupić ileś tam kilogramów ciuchów second hand w przydrożnej hurtowni. Nam jednak chodziło o znalezienie prawdziwych pereł – jak np. sukienek rodem z serialu „Dynastia”, czy PRL-owskiej prostoty kształtu i geometrii wzoru spod noża praskiej krawcowej z lat 60-tych – *mówi jedna z właścicielek sklepu, Katarzyna Chwesiuk. * – Skarby z Szafy to odpowiedź dla tych, którzy poszukują oryginalnego stylu retro, z dala od zgiełku wszędobylskich sieciówek wśród urokliwych praskich kamienic. To propozycja także dla stylistów czy kostiumografów, ale przede wszystkim dla kobiet, które chcą wyglądać pięknie i seksownie w ubraniach lat minionych, jak i oryginalnych nowościach w
ramach naszej oferty outlet. Warto tu zajrzeć choćby dlatego, że poszukiwania pereł spod znaku vintage nie kończą się na jednym sklepie – dodaje.

Skarby z Szafy – wielkie otwarcie 6 kwietnia od godz. 17:00

ul. Jagiellońska 11

Godziny otwarcia sklepu: Poniedziałek-piątek 10:00-18:00, sobota 10:00-14:00

d1hx2ky

Podziel się opinią

Share
d1hx2ky
d1hx2ky