Trwa ładowanie...
socjal
11-06-2012 09:33

Nowe miejsca: Socjal

Na ulicy Foksal 18 pojawił się nowy lokal!

Nowe miejsca: Socjal
d3nes2o
d3nes2o

Ulica Foksal wypełniona jest gęsto stłoczonymi obok siebie knajpkami. Wystawione na chodnik stoliki ciągną się w linii prostej z jednej i drugiej strony ulicy. To idealnie miejsce dla osób, które lubią kawiarniane życie. Do póżnych godzin wieczornych ludzie przesiadują tu w lokalach, a potem często przenoszą się na imprezy odbywające się w Sketchu.

Wśród morza knajp zadebiutował właśnie nowy lokal o wdzięcznej nazwie Socjal. Serwuje dania kuchni francuskiej, włoskiej i wegetariańskiej. Ceny mieszczą się w widełkach 20-50 złotych. Wystrój jest minimalistyczny. Socjal wyróżniają wieloosobowe stoliki, które wymuszają integrację z innymi gośćmi. Dlatego, żeby czuć się komfortowo, najlepiej wybrać się do tego nowopowstałego lokalu dużą grupą. To idealne miejsce na wielogodzinne biesiadowanie z przyjaciółami.

Natalia, która przyszła tu ze znajomymi, jadła sałatkę z kurczakiem i awokado oraz deser z truskawek. Wysoko oceniła kuchnię w Socjalu i dodała, że jest tu pierwszy raz, ale na pewno tu wróci, żeby spróbować innych dań.

Restauracja otwarta jest codziennie w godzinach 9.00-4.00.

d3nes2o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nes2o