Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: 8'My Kwadrat

"Restobar" na granicy Saskiej Kępy i Gocławia

Share
Nowe miejsce: 8'My Kwadrat
d3mhyo0

Na Pradze-Południe otworzyło się niedawno nowe miejsce - 8’My Kwadrat (czyt. "ósmy kwadrat"). Nowy "restobar" leży dokładnie na granicy Saskiej Kępy i Gocławia na nowym Osiedlu Saska. Miejsce ma dwa poziomy. Na antresoli planowane są wystawy artystów. Póki co jednak warto tu wpaść na coś do jedzenia lub picia.

Specjalnością lokalu są gofry, serwowane na słodko lub na słono. Znajdziemy tu takie smakołyki jak gofry z wędzoną kaczką, sałatą i konfiturą żurawinową czy też z mascarpone i wędzonym łososiem (12zł). W ofercie są też dania śniadaniowe, startery, zupy, dania na ciepło oraz fantazyjne desery. Hummus z wołowiną dostaniemy tu za 13zł, krem z grillowanych papryk z oliwą truflową i świeżą bazylią za 10zł, a papardelle z kurczakiem, oliwkami, suszonymi pomidorami, sosem śmietanowym i płatkami parmezanu za 16zł.

d3mhyo0

Lokal specjalizuje się także w sypanych herbatach (7zł) oraz w winach (w menu aż 60 gatunków!), ale napijemy się tu też polskiego dobrego piwka (7-8zł), wódki oraz kolorowych drinków. Można tu wpaść z pociechami, bo właściciele przygotowali dla najmłodszych kącik z kolorowankami, konsolą do gier i przewijakiem.

8'My Kwadrat
ul. Bora Komorowskiego 56a

otwarte codziennie 10:00-23:00

Zobacz także: Nowe miejsce: Niezłe Babki

d3mhyo0

Podziel się opinią

Share
d3mhyo0
d3mhyo0