Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Balkany od kuchni

Znajdziemy tu typowe dania bałkańskie takie jak sałatka szopska, pleskavica, cevap, szaszłyk czy baklawa, ale także świetną ofertę lunchową. Dwudaniowy zestaw zjemy tu za 16zł!

Nowe miejsce: Balkany od kuchni
dwxbmvj
dwxbmvj

Miesiąc temu na Ursynowie otworzyła się nowa restauracja z kuchnią bałkańskąBalkany od kuchni.Prowadzi ją Roman Mihalkov, kucharz pochodzący z Sofii, który wcześniej gotował w Małym Belgradzie, ze wspólniczką Magdą. Znajdziemy tu typowe dania bałkańskie takie jak sałatka szopska, pleskavica, cevap, szaszłyk czy baklawa, ale także świetną ofertę lunchową.* Dwudaniowy zestaw zjemy tu za 16zł!*

Menu lunchowe zmienia się codziennie, także nie jest w stanie nam się znudzić.Na dzisiejszy obiad serwowana jest na przykład zupka pomidorowa po bałkańsku, na drugie danie zaś rolada babci Stefanii w sosie serowym z puree ziemniaczanym i surówką. Pełne menu znajdziecie na zdjęciu w naszej galerii.* *

Jestem zwykłym obywatelem Bułgarii - kucharzem który stara się zarobić na chleb powszedni - mówi Roman Mihalkov - Uwielbiam swoją pracę , dzięki niej na co dzień mam okazje poznać i porozmawiać z mnóstwem niesamowitych ludzi, tak różnych kulturowo , mentalnie i światopoglądowo. Dla mnie klient nigdy nie był traktowany jak przysłowiowa "dojna krowa", a jako gość w naszym domu, z tą różnicą, że na końcu trzeba uregulować rachunek.

dwxbmvj

Bałkany od kuchni to namiastka i wyraz mojej tęsknoty za domem, krajem i ludźmi których kocham.Razem z moją wspólniczką Magdą, słoneczną dziewczyną z bałkańską urodą, stworzyliśmy to miejsce dla frajdy - dodaje.

Balkany od kuchni ul. Jana Rosoła 48a *
*
poniedziałek - sobota 12:30 - 22:00

niedziela 13:00 - 21:00*Zobacz także: Nowe miejsce: Koktajl Mokotowa *

dwxbmvj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwxbmvj