Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Bike Bistro

Otworzona w połowie listopada knajpka ma być przyjazna rowerzystom i stawiać na kuchnię amerykańską. Znajdziemy tu takie tematyczne pozycje jak Armstrong burger czy Tandem Burger

Share
Nowe miejsce: Bike Bistro
d4eaw3i

Przy Powsińskiej 106 otworzyło się nowe miejsce - Bike Bistro. Otworzona w połowie listopada knajpka ma być przyjazna rowerzystom i stawiać na kuchnię amerykańską. Nowe miejsce znajduje się na Dolnym Mokotowie , u zbiegu ulic Gołkowskiej i Powsińskiej, w pobliżu ścieżek rowerowych, jeziorka Czerniakowskiego oraz zabytkowego Klasztoru oo. Bernardynów z XVII wieku.

W wystroju wnętrza królują elementy rowerowe, działa tu także ogródek. Bike Bistro serwuje zupy, sałatki, frytki i ciasta, ale stawia przede wszystkim na burgery . Sporządzone są one z stuprocentowej wołowiny limousine i noszą iście rowerowe nazwy, które wymyślili im goście lokalu. Oprócz Bike Burgera, znajdziemy tu takie pozycje jak Armstrong Burger czy Tandem Burger. W menu są także burgery wegetariańskie. Wkrótce mają pojawić się również steki wołowe.

d4eaw3i

Bike Bistro
Powsińska 106

czynne codziennie 12:00-22:00

d4eaw3i

Podziel się opinią

Share
d4eaw3i
d4eaw3i