Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Brzozowa 37

Brzozowa 37, warszawska Starówka. Kiedyś była tu gejowska Tomba Tomba i bar Usta Mariana. Teraz powstaje tu zupełnie nowy klub z muzyką elektroniczną. Na otwarciu zagraniczne gwiazdy

Nowe miejsce: Brzozowa 37
d17jmuy
d17jmuy

Brzozowa 37 to adres historyczny, kultowy i jak się okazuje - nieśmiertelny. 5 października nastąpi wielkie odświeżenie, tchnięcie zupełnie nowego życia w te znane Wam i chyba niezapomniane jeszcze mury - mówią właściciele nowego klubu Brzozowa 37 - Tym razem Brzozowa wraca na stałe i na dobre, na bardzo dobre. W miejscu dawnej Tomby Tomby i Ust Mariana powstaje zupełnie nowa scena klubowa. Na otwarcie nowy klub na Starówce szykuje elektroniczną ucztę z zagranicznymi gwiazdami. Wstęp wolny.

Z mocnym elektronicznym tąpnięciem otwiera się na nowo w całkiem innej świeżej odsłonie, z najnowszą światową elektroniką w głośnikach - tak organizatorzy zapraszają na otwarcie Brzozowej 37, która odbędzie się 5 października. Bedzie to duet Laszlo Dancehall*, czyli kooperacja Leon Vynehalla i Christian Piersa* (znanego również jako A1 Bassline). Producencko zabłysnęli bardzo świeżym i nowatorskim podejściem do klasycznego house'u z lat '80 i '90, by nadać mu brzmienie najnowszych klubowych bangerów. Na otwarciu Brzozowej 37 zagrają co najmniej 3-godzinnego seta, w którym mozecie się spodziewać przekroju najciekawszych zjawisk w tanecznej elektronice, która święci triumfy na światowych parkietach.

Support gościom zapewnią: Marcin Krupa, MustNotSleep, Michal Szutkowski a o after zatroszczą się Mic Ostap i Sovinsky. Witać nową Brzozową będziemy do późnych godzin porannych - zapewniają organizatorzy.

d17jmuy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17jmuy