Trwa ładowanie...
d4aeujg

Nowe miejsce: Burgers & Tacos

Gocławski burger na problemy z komunikacją
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Burgers & Tacos
d4aeujg

Mieszkańcy Gocławia mają ostatnio sporo powodów do narzekań, zwłaszcza po wprowadzeniu przez ZTM nowych rozwiązań komunikacyjnych po pożarze mostu Łazienkowskiego i uruchomieniu centralnego odcinka II linii metra . Na pocieszenie mamy dla nich informację, że przy Umińskiego powstał nowy lokal, poświęcony kuchni amerykańskiej i meksykańskiej - Burgers & Tacos. Może w nim, choć przez chwilę zapomną o kłopotach z dojazdem do Centrum.

To niewielki lokalik, jednak z bardzo samczym menu. W karcie znajdziemy burgery, tacos i burrito. W rozmowie z WawaLove.pl właściciele przekonywali, że burgery robione są z najlepszej wołowiny rasy Angus, a dostępne w menu dietetyczne sałatki komponowane są osobiście przez szefa kuchni. Do tego wszystkie produkty pochodzą od lokalnych dostawców, a każdy z sosów robiony jest od samego początku na miejscu. Na specjalną uwagę zasługuje chiliburger z autorską potrawką chili (na zdjęciu poniżej). Od razu wyjaśniamy, że papryczki jalapeño są wyłącznie dla odważnych miłośników ostrego smaku, a burgery podawane są w wersji medium - mięso jest delikatnie różowawe w środku.

Podziel się

Ceny. Burgery od 15 zł w górę (170 gramów mięsa), buritto (pół kilo!) - 16 zł ( wegetariańskie - 13). Sałatka kosztuje 11 zł, a za tacos (jedna sztuka, wytwarzane z mąki kukurydzianej, bezglutenowej) zapłacimy 6 zł. Są również tańsze wersje. Do picia dostaniemy soki, a wkrótce także piwo (butelkowe, z regionalnych browarów). Jedzenie możemy zamówić przez telefon (dowóz raczej w okolicy lokalu, od 30 zł za darmo), na miejscu można płacić kartą, jest również darmowe Wi-Fi.

Burgers & Tacos
Umińskiego 30 B ( Gocław )
Godz. otwarcia: 12:00 - 22:00
Strona internetowa lokalu

d4aeujg

Przeczytajcie o innych, nowych miejscach w stolicy!

Podziel się
Podziel się
Podziel się
d4aeujg

Podziel się opinią

Share

d4aeujg

d4aeujg