Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: ĆwierćPizza

Food truck z gorącą i niedroga pizzą prosto z pieca!

Nowe miejsce: ĆwierćPizza
dvy9vtg
dvy9vtg

To chyba pierwszy w Warszawie food truck oferujący pizzę wypiekaną na miejscu. Założyli go Damian i Łukasz - dwaj przyjaciele, którzy pizzę po prostu uwielbiają. Pierwszy z nich rzucił pracę w korpo, by móc zająć się food truckiem, drugi jeszcze się na to nie zdecydował i zasuwa na dwa etaty.

Na stałe funkcjonują na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej (vis à vis dawnego Sezamu). Pizza sprzedawana jest w kawałkach (ćwiartkach) lub w całości. Koszt jednej ćwiartki to 6 zł, natomiast przy zakupie 2 i więcej cena każdej zostaje zmniejszona do 5 zł. W menu znajdziemy aż sześć rodzajów pizzy (jest i wegetariańska), można sobie też skomponować własną.

Ćwiartki dostępne są "od ręki" natomiast w przypadku specjalnych życzeń czas oczekiwania wynosi 7 minut. - W okresie zimowym food truck czynny jest od poniedziałku do soboty od 12.00 do 21.00, natomiast w okresie wiosenno-letnim na pewno wydłużymy godziny pracy - mówi Łukasz. W planach jest także zorganizowanie ogródka w którym pojawią się stoliki, krzesełka lub leżaki. Niedawno ruszyli z dostawą, więc pizzę można zamówić nie ruszając się z domu.

dvy9vtg

ĆwierćPizza
Róg Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej
Godz. otwarcia: Pon - sobota, 12.00 - 21.00
Strona internetowa

dvy9vtg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvy9vtg