Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Delirium Tremens

Belgijski multitap w stolicy. 18 nalewaków!

Nowe miejsce: Delirium Tremens
dmzmbto
dmzmbto

Nazwa lokalu, który pojawił się niedawno przy Freta, nie jest przypadkowa. Delirium Tremens to marka belgijskiego piwa podawanego w specjalnej butelce, stylizowanej na ceramiczną. Zawartość alkoholu – 8,5%. Jest to piwo gorzkie z nutą pieprzową o bardzo agresywnym smaku. Produkt dla znawców. Takie oraz inne piwa dostaniemy właśnie w tym pubie. Do wyboru mamy - uwaga - prawie 200 gatunków (18 dostępnych jest w nalewakach).

To nie tylko piwiarnia. Do piwa możemy zamówić konkretne jedzenie, jak stek z polędwicy Angus, mule w belgijskim piwie pszenicznym lub w białym winie ze śmietaną, krewetki, hamburgera ,,Delirium'', skrzydełka z kurczaka, deskę serów czy kiełbas oraz belgijską specjalność - frytki (do wyboru aż dziesięć sosów).

Za jakość trzeba zapłacić. Za wyselekcjonowane, wysokoprocentowe piwo (niektóre mają nawet 10%) w odpowiednio dobranym szkle zapłacimy nawet 18 zł i mówimy tu o butelkach (szklankach) o pojemności 0,33 litra. To dość drogo, biorąc pod uwagę, że w innych multitapach można dostać belgijskie piwo w niższej cenie. Jednak Delirium broni się twierdząc, że "nikt nie ma tak bogatej oferty piw belgijskich podawanych w oryginalnym szkle i potraw belgijskich". No cóż - niewidzialne gardło rynku zweryfikuje takie podejście.

Delirium Tremens
Ul. Freta 19
Godz. otwarcia: Pon - Niedz.: 11.00 - 23.00
STRONA internetowa

dmzmbto
dmzmbto
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmzmbto